Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a tanáromba?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a tanáromba?

Figyelt kérdés

Szóval régebben is voltak tanárok, akiket valamiért jobban kedveltem a többinél, volt olyan is akire mondtam hogy szép/jól néz ki stb, de ennél tovább soha nem mentek tovább a dolgok. Viszont idén új magyar tanárt kaptunk aki valahogy megfogott. Egyre többet gondolok rá, nem tudok az óráján az anyagra figyelni, azt érzem, hogy muszáj látnom. Szinte minden nap vele álmodok és elkezdtem fantáziálni is. Természetesen nem fogom neki elmondani és nem teszek semmi olyat, mert abból mindkettőnknek baja lehet. Nem tudom mit tegyek vagy hogyan felejtsem el. Ráadásul az is fura hogy nekem eddig nem jöttek be a lányok... Valakivel volt hasonló? És hogyan tudnám kiverni a fejemből? Bármilyen tapasztalatot vagy jó tanácsot meghallgatok.

16/l



2019. dec. 12. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Igen, volt hasonló velem. Majd kijárod a sulit és elfelejted.
2019. dec. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most mondjam azt, hogy tudok olyan tanárról, aki végül azt a lányt vette el, aki belé volt szerelmes gimiben? (Igaz, csak kb 10 évvel később.)
2019. dec. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
"Nekem eddig nem jöttek be a lányok." Akkor most ez egy tanárNŐ? Merthogy azt eddig nem írtad! Ez nem szerelem, ez rajongás, szeretetéhség, amíg meg nem találod az igazit. Nem ritka. Kicsit szenvedős, de azért túlélhető, hiszen boldogság is jön a sóvárgás mellé.
2019. dec. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen az kimaradt, hogy ő egy nő. Akinek van férje.
2019. dec. 12. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!