Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennetek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés

Szóval a legjobb baratom lany, én meg fiú vagyok. Es most egy hete elmondta h szerelmi bánata van, mert bejon neki valaki, de azt nem mondta el h kicsoda. Annyit mondott h nem meri elmondani h ki az mert tuti megsertodnek. Ebbol es ehhez hasonlo dolgokbol arra a kovetkeztetesre jutottam h en vagyok az aki bejon neki, de ez nem biztos. Ti mit tennetek a helyemben? En nem tudom pontosan mit erzek iranta, viszont kulsore gyonyorunek tartom

17F



2019. dec. 13. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:

"nem sértődnék meg, mind nyugodtan" ennyit kellett volna csak mondanod és már tudnád is.

Nem biztos hogy te, lehet egy haverod vagy rokonod vagy valaki akit utálsz. De legalább tudnád.

2019. dec. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnos o nem ilyen. Mondtam azt is hogy majd elmondja ha el akarja de azt mondta hogy soha nem fogja

Hat a haverjaimat nem nagyon birja, nem az o vilaga egyikuk sem

2019. dec. 13. 23:47
 3/6 anonim ***** válasza:

esetleg egy testvered

vagy csak ezzel titkolja hogy nem birja a haverjaidat

noi logika

ismerem mert no vagyokxdd

2019. dec. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hat a testverem joval idosebb nalunk es nem is ismeri

A haverjaimat meg nyiltan nem kedveli xd

2019. dec. 14. 08:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Igazából bármi lehetséges. Lehet te tetszel neki, de azért te miért haragudnál meg ha elmondaná neked?

Az is lehet hogy valaki olyan ki hozzád közel áll, vagy esetleg egy olyan személy, akit te nem kedvelsz és ő tudva erről tart attól, hogy te megharagudnál rá emiatt.

2019. dec. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a barátságotok elvesztése miatt nem akarja elmondani. (Most úgy értem ha beléd esett.)
2019. dec. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!