Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges, hogy belém szeress...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vampire0303 kérdése:

Lehetséges, hogy belém szeressen egyszer?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány, akivel már több mint fél éve beszélgetek minden egyes nap reggeltol estig. Van hogy reggel hatig is. Mindegy, szóval egyszer elmondtam neki hogyan érzek. Ő visszautasított, így csak barátok maradtunk. Mert ő egy másik fiúba szerelmes. Reménytelenül. De én nagyon szeretem ezt a lányt még mindig, és ha ez a másik fiú összetöri a szívét, szinte csak én lennék neki, aki megvígasztalhatja. Nincs sok barátja, egy-kettő csak. De én foglalkozok vele a legtöbbet, én pátyolgatom, segítek rajta mindig. Szóval. Lehetséges, hogy egyszer valamikor belém szeressen? Hülye kérdés. Tudom. De ha van rá egy kis esély is...

U.I.: Sry a hossz szovegert.


2019. dec. 16. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Esély mindig van
2019. dec. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Nincs, barátzóna.

Hanyagolnám

2019. dec. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Stark2000 ***** válasza:
100%
Szerintem kár lenne bármilyen reményt is fűzni ehez. Ha mást szeret, hát mást szeret. Nagyon valószínűtlennek tartom hogy beléd szeressen, ha eddig nem alakult ki a dolog. Engedd el.
2019. dec. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el neki te is mesélni, hogy mennyire odavagy egy lányért, áradozz a külsejéről stb. Ezzel talán sikerül annyira felpiszkálni a szerelmed hiúságát, hogy észrevesz végre téged!
2019. dec. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!