Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érjem el hogy belém...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés
A lényeg az hogy a lány akibe szerelmes vagyok, jelenleg nem akar többet barátnál mert még mindig az exét szereti. Én ezt már egy éve nem tudom elviselni, tudom hogy ő az igazi és a segítségeteket szeretném kérni hogy hogyan tudnám elérni hogy engem szeressen. Én lennék a legboldogabb ember ha vele lehetnék. Annyit tudok hogy nem lehetetlen és egyszer majdnem sikerült már. A lány kedvel engem, szoktunk beszélni és talizni is. De ez alkalommal nem merek közeledni felé mert már félek attól hogy nemet mond és azt mondja majd hogy az exét szeteti.És ez nekem fájni fog. Mert egy ilyen lányról álmodtam mindig is mint ő. Kérlek ne írjatok olyat hogy engedjem el, meg hogy esélytelen, mert igenis van esély. Tudom hogy van esély. A lány folyton érdeklődik irántam, tök jól elbeszélgetünk és tudom hogy lehet köztünk valami, idő kérdése. Meg tudom csinálni mert már egyszer majdnem elértem a célom. Ti szerintetek hogyan harcoljak érte? Most hagyjuk azt a "ha nem volt szerelem első látásra akkor soga nemesz". Ezzel a lánnyal akkor ismerkedtem meg amikor volt barátja, pont az exe. És akkor is folyton chatelt velem. Szóval itt semmiképp se lehetett szerelem mert barátsággal kezdtük alapból
2019. szept. 30. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A szerelmet nem lehet kiharcolni. Vagy kivárod, míg kialakul, vagy továbblépsz.
2019. szept. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó de mégis lehet csinálni dolgokat amitől szerelmes lesz belém
2019. szept. 30. 08:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"jelenleg nem akar többet barátnál mert még mindig az exét szereti."

Szerinted a szerelem úgy működik, hogy bárkinál el lehet érni, hogy belénk szeressen? Amíg nem lép túl az exén, bármit is teszel, nem lesz képes más iránt szerelmet érezni.

2019. szept. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyelj,ez rajta múlik. Minden esetre be add fel,mert előbb-utóbb úgy is kiszeret ez exéből.
2019. szept. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!