Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érjem el, hogy belém...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy belém szeressen? 17l

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülye kérdés, de hátha valaki tud segíteni. Szóval teszik egy srác, akinek valószínűleg nem vagyok az esete. Mi barátok vagyunk, szóval egész jól kijövünk egymással. Mit tegyek, ha be akarok jönni neki, anélkül hogy bolondot csinálnék magamból, vagy könnyűvérűnek tűnnék?
2019. okt. 16. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Nem vagytok barátok. Ha csak a barátként tekintenél rá,nem tetszene. Legalább magadnak ne hazudj...

Ha nem jösz be így neki így ahogy vagy,akkor ennyi. Szóval semmit nem kell tenned, semmi pluszt nem kell hozzátenni a dolgokhoz.

Ha most nem jössz be neki,fejed tetejére is állhatsz,akkor sem fogsz. Van fel szeretnél venni egy szerepet,hogy meggyőzd? Azt akarod,hogy egy színészkedésbe szeressen bele? Az őszinte? Folytatnád a színészkedést a párkapcsolatban is,hogy aztán otthagyjon,mikor abbahagyod?

2019. okt. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jön be neki az aki vagy, akkor semmit nem tudsz tenni. Eljátszhatod hogy más vagy, de annak sok értelme nem igazán lenne. Ha nem tetszel neki azért aki önmagad vagy, akkor keress valaki olyat, aki úgy fogad el ahogy vagy.
2019. okt. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Barátok vagytok, jól kijöttök egymással, de...

De a fiú vagy bátortalan és ezért nem közelít (ne gondolom) vagy barátnak jó vagy számára, de többnek nem. Ezzel vagy beéred, vagy lemondasz róla. Nincs értelme kezdeményezned nála.

Ffi.

2019. okt. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Márpedig sajnos könnyűvérűnek kéne lenned.. Ha nincs meg egyből a kémia részéről akkor tenned kell érte, hogy kialakuljon a vonzalom. Nem azt mondom, hogy tálcán kínáld magad de érd el, hogy lássa meg benned a nőt ne csak a barátot.

L

2019. okt. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem mutasd meg neki az igazán nőies oldaladat. Hogy ne csak barátként tekintsen rád, hanem nőként is. Illetve próbálj meg vele több időt eltölteni kettesben. Pl. mozizz vele, vagy csak szimplán járj vele egy busszal, várj rá egy picit ha arról van szó. Apróságok meg lehet picit gyanusak. De így elbizonytalanodik. És nem tudja hogy most mi van!:D Aztán ha úgy érzed haladhatsz tovább. Pl.mozi helyett nálad néztek filmet vagy valami.:) Remélem nem mondtam túl nagy hülyeségeket. Ha meg nem esik le neki akkor menj tovább. Szólítsd a nevén, gyakran. Mosolyogj sokat rá és legyél nagyon kedves figyelmes vele. Feltűnően!!:D Aztán ha eléggé bátor vagy áthívhatnád néha magadhoz. Tanulni. Vagy filmet sorozatot nézni.
2019. okt. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Félre értetek egy páran, de lehet én fogalmaztam rosszul. Nem a személyiségem nem jön be neki, ha em szerintem külsőre nem vagyok az esete
2019. okt. 16. 20:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Derítsd ki, hogy milyen lányok jönnek be neki. Milyen lányokkal ismerkedett régebben? Ha minden barátnője magas vékony volt, te pedig alacsony vagy és husis akkor az nem nyerő sajnos.
2019. okt. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
26%

#5: NE taníts egy lányt udvarolni,ez önmagában elég gáz.


F

2019. okt. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!