Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megcsaltam a barátnőm. Van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőm. Van még remény?

Figyelt kérdés
Sziasztok, megcsaltam a barátnőmet kétszer, viszont nem annyira durván. Az elsőt megbocsátotta viszont amelyik most történt nem rég azon nem tudja túl tenni magát. Semmi komolyabb nem történt csak kitettem egy képet ahogy egy lány kezét fogom, mert nem gondoltam bele a következményekbe. Persze ezt a képet utána le is vettem és nagyon megbántam a történteket. Rájöttem, hogy mit is tettem tönkre és, hogy mennyire is szeretem a barátnőm. Azóta más lányokra rá se nézek és tényleg úgy érzem, megkomolyodtam...hiába magyarázkodok neki egyszerűen nem hiszi el. Azt mondta, hogy ha elmondom, hogy kivel tettem talán megbocsát de sajnos akkor kiderülne, hogy hazudtam neki, mivel akire gyanakodott annak a nevét többször is mondta, hogy biztos ő volt és én csak tagadtam, hogy áh nem dehogy. Egyszerűen nem tudom mi lenne a helyes és úgy érzem nélküle az életem sem teljes. 17F és 15L

2019. dec. 21. 13:56
 1/10 anonim válasza:
84%
Egyrészt ez nem meg csalás masreszt meg kicsik vagytok. Ugyse lesztek egyutt 20 evig:D. Te nagyon komolytalan vagy. A csajszi szemelyisegetol fugg hogy megbocsajt e. Igaz nem nevezném ezt megcsalasnak de ennagyon feltekeny tipus vagyok tuti megolnem
2019. dec. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Egyrészt ez nem megcsalás. Másrészt mennyire nagy hülyeség kitenni egy olyan képet ahol más lány kezét fogod? Ennek mi értelme volt?
2019. dec. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Képtelenség hogy 17 vagy. Szerintem inkább 14..
2019. dec. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom, rájöttem, hogy hülyeség volt, akkor még nem tudtam, hogy ki iránt mit érzek igazán de most már tudom. Hogy tudnám jóvá tenni?
2019. dec. 21. 15:44
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Komolyan? 17 éveseknek most ez az agyi szintje hogy egy kézfogás megcsalás, másrészt ha van barátnőjük más lány kezét fogdossa egy képen amit közzétesz? wtf.
2019. dec. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
#5: Az érzelmi intelligencia fejlődik ki a leglassabban.
2019. dec. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

#6 És ez hogyan indokolja hogy 17 évesen 13 éves szinten jár? Most töltöttem a 24 et, de ennél biz isten sokkal értelmesebb voltam.


#Kérdező, mond hogy nem szexelsz és még nem tervezed egy darabig mert nagyon nem állsz készen.

2019. dec. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Örülnék, ha a kérdésre összpontosítanánk!
2019. dec. 21. 16:37
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

Igen, van még remény! Remény mindig van!


Ha 2x megcsaltad, akkor 3x is megfogod.


Menni fog!


Sok sikert kívánok kérdező! :)

2019. dec. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
Egyebkent egy 17 éves fiú agyi szintje 13-14 eves szintjén van. A lanyok hamarabb érnek, altalaba egy 15 eves lany kb agyilag 18 is lehet. De persze vankivetel mikor a lany buta mint a föld. Szoval elkepzelheto hogy a kérdező 17 éves
2019. dec. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!