Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit kéne ezzel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne ezzel csinálnom? Hogy “kapcsoljam ki” ezt a dolgot magamban?

Figyelt kérdés

Minden ember aki ismer, mondjuk a barátnőim leginkább de a nővérem is, azt mondják hogy betegesen vágyom a szerelemre és ez nem jó! Amióta ilyesmi igényeim vannak (szerelem iránti) azóta erről álmodozom, vágyakozom sóvárgók ezután. De egyszerűen a fiúkat bármit teszek nem érdeklem. Ha látom a szüleim vagy más párok csodás romantikus kapcsolatát, mindig elfog a vágyakozás hogy bárcsak egy srác rám nézne így. Van hogy annyira vágyom egy ölelésre hogy becsukom a szemem elképzelem és olyan mintha tényleg megölelnének. Mindig (kivétel nélkül ilyet álmodok) és nem egy konkrét fiúval akit láttam/ismerek hanem egy álommal. Teljesen szomorúvá tesz az egész és már annyitól szomorú tudok lenni ha egy fiú megdicsérni egy lányt. Hogy töröljem ezt ki magamból?

Légyszi segítsetek! Előre is köszi!

17L



2019. dec. 22. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ismerkedni kell és ha tényleg összejössz egy sráccal, majd elmúlik.
2019. dec. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne arra koncentrálj, hogy mid nincs, hanem arra amid van. Foglald le magad a hobbiddal, a barátaiddal stb. Egyszer úgy is lesz. Ne keresd ennyire kétségbe esetten. Ha csak azért akarsz barátot, hogy legyen, akkor az nem lesz igaz szerelem és az nem lesz neked jó.


Gondolj arra, hogy majd neked is lesz, megtalálod a hozzád illőt, akit nem azért fogsz majd szeretni mert hurrá végre lett valaki, hanem a személyiségébe fogsz beleszeretni, magába az emberbe, nem pedig abba, hogy ő az aki betölti ezt az üres helyet.

2019. dec. 26. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj rá ennyire. Én is ilyen voltam, mint te, aztán amikor 17 lettem, pár hónapig nem görcsöltem rajta, csak barátkoztam és csak eljárogattam bulizni az osztálytársaimmal, akikkel előtte soha. Még abban az évben, 17 évesen jöttem össze a barátommal, akivel 4 éve együtt vagyok.

Kicsit el kell engedni, lenyugodni.

2019. dec. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!