Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki hogy szeretem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki hogy szeretem, vagy tartsam magamban?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy másfél éve megismertem egy fiút neten keresztül. Meg is volt a közös hang, és jól el is beszélgettünk. Legjobb barátok lettünk, viszont idén, nyár elején nagyon beleszerettem. Egyszer találkoztunk, és akkor is nagyon kedves volt velem. Egy idő után ő is kezdte viszonozni az érzelmeket, de nem mondtuk ki hogy együtt vagyunk, viszont teljesen úgy viselkedtünk. Aztán a fiú lefújta azzal, hogy túl nagy a távolság köztünk. Aztán nem sokra rá összevesztünk, és két hónapig nem beszéltünk. Most újra kibékültünk, és ugyan úgy legjobb barátok vagyunk, de az érzéseim nem változtak iránta! És kicsit úgy érzem, hogy ő is közeledik hozzám, de lehet hogy csak beképzelem mert annyira szeretném. :( van köztünk egy kis korkülönbség, de ez egyikünket sem zavarja, ő sem erőltet rám semmit. Megérné megmondani neki hogy szeretem, vagy maradjunk tényleg csak barátok?

2018. nov. 18. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el mit érzel szerintem.
2018. nov. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. :D
2018. nov. 18. 17:24
 3/11 anonim ***** válasza:
23%

#1 Te tényleg ekkora nyomorék vagy? Miért lenne bűn vagy undorító ha valaki meleg? Én nem vagyok meleg, de van barátom aki az és ismerem a párját is. Akkor mi van tehet arról, hogy őt nem a másik nem vonzza?


Kérdező: Ha eltudod fogadni a visszautasítás lehetőségét és azt, hogy akár a barátságotok is leveszhet akkor próbáld meg. Kockázat nélkül nincs nyereség, de neked kell tudni mennyire szeretnéd ha veled járna.

2018. nov. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 2-as válaszoló!

Nem olvastad figyelmesen a kérdést.

1). A kérdező megismerkedett egy fiúval (kérdés első sora)

2). a kérdést a kérdező kibővítette 2. válaszolóként azzal, hogy ő leány.

Honnan veszed ide a melegséget?


Kérdező, ha bátortalannak találod a fiút, aki talán nem mer kezdeményezni, esetleg közeledhetsz felélje te . Viszont nagy a térbeli távolság köztetek. Ha nem látjátok a közelebbi elhelyezkedést (iskola, munkahely stb.), akkor nem nagy jövőt jósolok a kapcsolatotoknak.

2018. nov. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat, az előző válaszomat a 3-asnak szántam.
2018. nov. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Történt itt egy félreértés, az első hozzászóló azt hitte hogy fiú vagyok, és undorítónak titulálta a homoszexualitást, illetve bűnnek. Én egyébként nagyban támogatom a melegeket, csak leírtam hogy lány lennék. :) köszönöm az érteles válaszokat mellesleg! ^^
2018. nov. 18. 20:25
 7/11 A kérdező kommentje:
* értelmes :D
2018. nov. 18. 20:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Az a kis körkülönbség 10 év? Az még bele fér mivel ha csak magamat nézem akkor nem zárkózhatom el tőle teljesen. Viszont 1 találkozó az semmi szerintem. Nálam is volt ilyen , hogy beszélgettünk előtte 1 évig talán picit több , és meg is történt aminek kellet , élőben még szimpatikusabb volt .
2018. nov. 19. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
5 év van közöttünk. :)
2018. nov. 19. 21:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok és mennyire nagy a távolság?
2018. nov. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!