Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinaljak egy bulin, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polly10 kérdése:

Mit csinaljak egy bulin, hogy kibekuljunk?

Figyelt kérdés
Holnapi szilveszteri bulin ott lesz egy fiu akivel meg regebben sokszor kavartam, majdnem osszejottunk aztan egy felreertes miatt megszakadt a kapcsolat koztunk, mert ignoraltam, utana amikor probaltam vele megbeszelni a dolgokat o ignoralt es azota rengeteget sirtam miatta mert en tenyleg szerettem, csak o ezt nem tudta, es azt hitte csak jatszadozok vele. Azota nem sokat beszeltunk, elegge kerult engem honapokig, mar az is a fulembe jutott hogy utal, viszont nincs ra oka, de azert ha lat akkor stirol, stb. En nagyon szeretnek vele kibekulni, akar meg kavarni is. Szerintetek mit kene csinalnom, hogyan kezdemenyezzek, hogy megbeszeljuk ezt az egeszet, mert en azt se szeretnem hogy kinos legyen

2019. dec. 30. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted, miért ignoráltad?

Egyébiránt hány éves vagy? 10? 😂😂😂

2019. dec. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az egészhez ne úgy álljj hozzá, hogy csak "kavarni" szeretnél. Ha tényleg szeretnél valamit a sráctól vedd komolyan.

Amúgy a stírőlés még nem jelent rögtön pozitív visszajelzést a másiktól.


De ha esetleg tényleg kedvelne, és te komolyan szereted, akkor menj oda hozzá amikor egyedül van, az elején lehet kínos lesz, kérdezd meg hogy van stb., majd térj rá a lényegre és kérj tőle bocsánatot amiért olyan gyerekes voltál, mondd el neki, hogy nem csak játszadozni szerettél volna vele (bár akkor nem értem miért ignoráltad?), és kérdezd meg, hogy nem lehetne e elfelejteni ezt az egészet.

2019. dec. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Volt ra okom, mert eloszor ugy tunt hogy o se akar tobbet, en meg nem mertem belemenni az egeszbe mert feltem hogy pofara esek

Regen beszéltünk, meg mindig szeretem, de mar nem vagyok bele szerelmes szerintem, igaz lehet visszajonnek az erzesek, ugyhogy tenyleg nekem mar egy kavaras is segitene, hogy rajojjek mit akarok, viszont en alapvetoen nem szoktam random kavargatni, es ezert nem is tudom hogy induljak neki, mert nem akarom radobni magam hogy most akkor gyere kavarjunk a regi szep idok emlekere, es igazabol ebbe kernem a tanacsotokat, hatha lesz annyi batorsag bennem

2019. dec. 30. 22:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor csak beszéljétek át, ki miért csinálta azt amit a múltban. Meg ha esetleg nem is jöttök össze, mind a kettőtök tisztázva lesz a másik szemében és nem lesz se utálat se kérdéses szerelem.
2019. dec. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!