Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy színésznőbe....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy színésznőbe. Mit csináljak hogy elmúljon?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy már fél éve bele vagyok zúgva egy színésznőbe. Erősebbnek érzem mint az első szerelmemet.Amint meglátok róla egy képet összeszorul a mellkasom hogy tudom hogy nincs mellettem.Éretségihez közel vagyok és már rentgeteg dolgot elgondoltam hogy tanuljak.Pl színésznek.Csak azért akarok híres lenni hogy találkozhassak vele és randizhassak vagy valami.Egész egyszerűen csak rá tudok gondolni.Van néha hogy kimegy a fejemből van olyan is hogy pl 1hétre is de amint meglátok egy képet róla egyből elkap ez a rossz érzés a mellkasomba és nem tudom hogy mit csináljak.

16/f....szerintetek tanuljak színésznek vagy esélytelen?...még arra is gondoltam hogy a saját szakmámba sokat keresek ha felnövök és ha a leendő gyerekemnek lesz ilyen álma akkor támogatom.

szóval a főkérdés hogy mit csináljak? elfogom egyszer csak felejteni?



#szerelem #színésznői szerelem
2019. dec. 20. 21:01
 1/3 A kérdező kommentje:
ja...a színésznő is velem egy idős
2019. dec. 20. 21:03
 2/3 anonim ***** válasza:
16 éves színésznő? :D kíváncsi lennék ki az amúgy :D de figyi, színésznek ne tanulj főleg ne csak ez miatt, amúgy sem biztos hogy bekerülnél mert eléggé megválogatják ki mehet színészire :D el fogod őt felejteni amúgy, ez szinte biztos :D
2019. dec. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem nem szerethetsz bele egy olyan személybe akit nem is ismersz személyesen és nem is beszéltetek még. Max vonzalmat erezhetsz iranta.

Az pedig, hogy csak ilyesmi miatt kezdenel bele a színész szakmába nagy hülyeség. Ez csak egy pillanatnyi allapot, majd kinövöd és találsz magadnak egy párt aki szeretni fog, hidd el.

2019. dec. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!