Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem akar velem még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem még összejönni? 18f

Figyelt kérdés

Van egy lány, akinél már eljutottam odáig, hogy belezúgtam. Előtte volt egy nagy buli novemberben, ahol smároltunk nagyon sokszor, és kb utána jóba lettunk: többet találkoztunk, mindig áthívtam, beszélgettünk, iszogattunk, már az egész família azt hiszi, hogy a barátnőm, pedig nem az:/ Korábban elutaztunk 5 napra: rendesen hiányoztunk egymásnak, szivecskeztunk üzenetben, minden nap beszeltünk. Hazaértem, berúgtunk, és lekaptam. Azt mondta h ő most mekkora r.banc (Nem értem h miért mond ilyet nekem) meg mondta h jól smárolok.

Szóval minden jó volt, tökre azt hittem, hogy össze is fogunk jönni (csak nem volt alkalmam tőle megkerdezni)

mígnem elmentünk egy buliba, és ott smárolt pár csávóval, aztán én is le akartam kapni a csajt, de nem hagyta. Utána leírta az okát, hogy járjuk ki a gimit, ez alatt a 2 év alatt semmi sem lehet.

A lényeg: Osztálytársam a csaj, (és minden buliban smárol min. 5 palival, kiélés celjabol) de már nem tudom, hogy még mindig barátként gondol rám, vagy többre, csak a suli miatt nem akarja? Meg miért hagyta magát idáig, most meg bevágta, h 2 évig nem lehet semmi?



2019. dec. 31. 03:02
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem vagy direkt játszik veled, vagy gondolta hogy unalmában flörtölget, de nem gondolta hogy valaki komolyan veszi és megijedt.
2019. dec. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Hát ez gáz. Mármint a lány részéről. Kielni amúgy sem csak pasikkal lehet. Engedd el szerintem.
2019. dec. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak szórakozik veled. Eléggé gáz hogy össze vissza csókolgat mindenkit.
2019. dec. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért az gáz hogy minden buliba min.5 srácot megcsókol.

Biztos akarod ezt? Ha össze is jöttök simán megcsalna.

2019. dec. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az lehet, hogy megcsalna, de most ez lényegtelen. Őszintén kicsit túloztam az 5 palival, de szinte mindig smárol vkivel. Azt nem értem, hogy olyan érzelmeket táplált felém, meg tökre olyan volt,mintha együtt lennénk, aztan meg csak ugy fogta, es lekoppintott. Egy nagyon fontos dolgot kihagytam viszont. Egy időben nem engedtek át a szüleim hozzám senkit, mert tudták, hogy inni fogunk. A csaj azt mondta h mondjam a szuleimnek, h ő a barátnőm, hogy őt engedhessék. Megkérdeztem a lánytól, hogy és ha bizonyítani kéne? Kérdi mivel. Mondom csókkal. És erre azt válaszolta h: simán.(!) (Plusz még mindig mentünk le kutyát sétáltatni 2en, meg egy jopár buliba együtt(!) mentünk.) És mind ezek után most meg csodálkozik, hogy belezúgtam.
2019. dec. 31. 14:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha eleve simán lesmárol akárkit akkor hogyne mondaná azt a csókra hogy simán?

Hát ha neked nem lényeges akkor várj rá. Szerintem tök felesleges ez az egész felhajtás. Nem kellesz neki akkor minek hajtasz utána?

Ha veled akar lenni akkor veled lesz ha nem akkor pedig nem. Ilyen egyszerű.

2019. dec. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én megértem a lányt, ugyanilyen vagyok, csak fiúban :D Jobb is, hogy nem jöttök össze.. Házi nyúlra különben sem lövünk.. én is elkövettem ezt a hibát, utána kerülgethettük egymást exemmel.. Pokol volt, még a tanárok is beleütötték az orrukat, és kerekperec megkérdezték a szakítás okát xd szóval ez így jó... Örülj, hogy nem jöttetek össze, mert ez a csaj még ha járna is veled melletted még minimum 5 pasival kavarna, úgy, hogy észre sem vennéd... Ő is olyan mint én folyton csajozik és bnőit megcsalja, mert élni akar, nincs ezzel gond. De az ilyen emberek nem tudnak még elköteleződni... add meg a számát priviben. Keress normalis lányt!
2019. dec. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!