Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy lány öngyilkos akar lenni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány öngyilkos akar lenni azért, mert nem akarok összejönni vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2018. okt. 10. 22:37
 1/10 MessorKing18 ***** válasza:
72%

1 jöjj össze vele

2 küld pszihiáterhez

3 ha valaki másért dobná el az életét.... én hagynám is...

2018. okt. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarabb szakíts meg vele minden kapcsolatot, nem érdemes az ilyen beteg emberekkel foglalkozni.
2018. okt. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Csúnyán hangzik, de tiltsd le. Szakíts meg vele minden kapcsolatot. Velem is volt ilyen, csak itt én vagyok a lány és a srác csinálta ezt. Összejöttem vele és meg is bántam. Csak érzelmi zsarolás az egész részéről. Ne hagyd, hogy hasson rád. Te sem akarod belekényszeríteni magad egy olyan kapcsolatba amihez semmi kedved ugye? Aztán ha vele leszel és szakításra kerül a sor, újból hallgathatod azt, hogy öngyilkos lesz. Ne hagyd, hogy zsaroljon téged. Zárd ki amit mond neked, és pár napon belül úgyis abbahagyja a hisztizést.
2018. okt. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyes fajta kijelentések az esetek többségében csak fenyegetőzések, mivel tudja hogy ez téged érzékenyen érint, mert nem akarod senki halálát, ő ezt jól kihasználva "magához láncol". Ezt egy volt lány osztálytársam is eljátszotta egy fiúval, hogy a nevét a kezébe karcolta/vágta, de esze ágában sem volt megölni magát, csak a fiú figyelmét akarta,elég primitív módon megszerezni...
2018. okt. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én voltam így egy fiúval. Igazából beszélgettünk tovább, tudta hogy nekem szar, de világosan megmondta hogy kettőnk közt sose lehet több. Fél év telt el, ugyanúgy szeretem. Egy dologért nem tettem meg: az se hatná meg. Ott van a barátnője és csak ő számít.
2018. okt. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Keresd meg az anyját aztán mond meg neki
2018. okt. 11. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Akár csak fenyeget, akár meg is teszi, ne menj bele kapcsolatba vele. Ha szállítanál majd, akkor is ezzel zsarolna.

Ha nem is az anyukájának, de a legjobb barátnőjének szólj, hogy figyeljen jobban oda rá.

2018. okt. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
90%
Semmit! Érzelmileg zsarol,elég csúnya dolog!
2018. okt. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hagyjad had csinálja ,vagy kérdezd meg tudsz e neki segiteni benne hogy hamarabb békén hagyjon
2018. okt. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezt úgy nevezik érzelmi zsarolás. Az ilyenek úgyse teszik vagy tennék meg csak lelkifurdalást akarnak kelteni.

Àtestem én is ezen.

Annyit kérdeztem hova küldjem a koszorút?

...majd én lettem a "büdös paraszt"

Ment is isten hírével hála égnek.

Csak légy határozott.

2018. okt. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!