Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért táncolt akkor velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért táncolt akkor velem?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Anyuék elengedtek szilveszterezni a barátnőimmel.

Annyira örültem neki, hiszen tudtam, hogy a kiszemeltem is ott lesz. Még buli előtt megfogadtam, hogy leszólítom; elég volt két év epekedés.

Így is történt, oda mentem hozzá és táncolni hívtam. Egyből jött. Gyors számra átkarolva táncoltunk.

Simogatta a derekamat. Hát elmondtam neki, hogy nekem eszméletlenül tetszik... Erre ő mit csinált? Belefúrta a fejét a nyakamba, és azt kérdezte, hogy miért nem előbb léptem, mert már két hete barátnője van!


Lefagytam, és ott hagytam. Egész este zokogtam. Másnap a barátnőim mondták el, hogy az ő legjobb haverja mesélte nekik, hogy sokáig tetszettem a kiszemeltemnek.

Mit csináljak? Egyáltalán miért táncolt velem, ha van valakije?



2020. jan. 2. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a srác?
2020. jan. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Évfolyam társam, 17 éves ő is.
2020. jan. 2. 08:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A tánc nem azt jelenti, hogy akar is valamit. Na meg persze ha tényleg bejöttél neki, léphetett volna ő is. Szóval nem kellettél te neki igazából, főleg ha mással van.
2020. jan. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Valószínűleg ő is epekedett utánad, és nem bírt ellenálni a táncnak.
2020. jan. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy olvastad-e Leiner Laura: Szent Johanna Gimi sorozatát, de szerintem ez a jelenet amit leírtál kb abba illő. 😃 Viszont szerintem nagyon képlékeny a dolog, mert ha még van valami irántad, lehet, hangsúlyozom, LEHET, hogy átgondolja a srác a dolgokat.. ennyi idősen még semmi nincs véglegesen általában.
2020. jan. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg fura hogy táncolt veled így hogy barátnője van.És azt sem értem hogy miért tőled várta hogy lépj ha te is be jössz neki.Egyenlőre ne csinálj semmit amíg van barátnője lehet nem is fog sokáig tartani,hiszen még csak 2 hete vannak együtt.
2020. jan. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia. Én 25 éves vagyok, volt egy jó gimis szerelmes sztorim annak idején, ami nagyon hasonló volt. Évekig tetszett egy fiú, de sosem mertem leszólítani. Egyszer talán 10-11. Osztályban sikerült vele beszélnem az osztálytársak révén és akkor felvettük a kapcsolatot. Akkor még msn-eztünk meg myvipen jelölgettük egymást. Sajnos mindketten csak kerteltünk meg kerültük a forró kását. De onnantól kezdve minden reggel megvárt, hogy együtt mehessünk suliba, ez számomra hatalmas boldogság volt. De a lényeget sosem mondtuk ki. És nem is lett belőle semmi. Azóta mérnök lett és külföldre költözött. Kb egy éve vallottam be, hogy szerelmes voltam belé a gimiben. Én azt mondom, hogy ne szarozz. Ha alkalmad lesz beszélni vele, térj a lényegre. Legalább megtudod. Ha tetszel neki és tökös gyerek, akkor úgyis lép. Ha meg marad a csajánál, akkor tudom nagyon fáj, de legalább tudni fogod, hogy nem ő a te embered. Tudom, ilyenkor tök nehéz elképzelni, hogy más a helyébe léphet, de még valószínűleg leszel szerelmes másba is.
2020. jan. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!