Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, de nem biztos, hogy jó ötlet bepróbálkoznom nála. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tehát.

A legjobb lánybarátom pasijának ez a a lány a legjobb lánybarátja.

Fura, de mindegy.

Nem lenne semmi probléma az egésszel, csakhogy az én lánybarátom pasija utál engem, mert féltékeny rám, és hát én sem szívlelem őt..

Meg az egész társaságuk nagyon idegen nekem, nem is hiszem hogy jó véleménnyel vannak rólam, nem tudom elképzelni, hogy bekerüljek oda.

Pedig valószínüleg ez történne, ha netán összejönne a dolog a kiszemeltemmel.

Ő szimpatizál velem, azzal a résszel nincs gond.

Nemtudom, hogy megéri e megpróbálni, mert a srác úgysem hagyná annyiban, hogy a barátja összejöjjön velem, úgyis megpróbálna keresztbe tenni.

Ha meg összejönne a dolog, akkor nemtudom, hogyan lenne.

Mégsem kerülhetném a baráti körét.

Mit kéne tennem?



2020. jan. 5. 00:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az nem lehet, hogy a lánybarátod párja azért féltékeny rád, mert félti tőled a barátnőjét? Ha összejönnél a srác legjobb lánybarátjával, akkor nem lennél potenciális vetélytárs [bár ezeknek a ""barátságoknak"" a mechanizmusát igazán sose értettem, de a barátjára csak nem lenne féltékeny, hacsak nem B-tervként tartja latban] (ezért nem gondolom, hogy különösebben lebeszélné a lányt rólad, meg ez úgyis a kiszemelten múlik) és lecsillapodnának a kedélyek.

Az, hogy a baráti társaság rossz véleménnyel van rólad meglehet, - de korántsem biztos - azonban, ha úgy alakulnak a dolgok, akkor csak elfognak tudni viselni, puszipajtásnak nem okvetlen kell velük lenni, de a "jótékony közöny" csak kialakítható - a kiszemelt lány kedvéért is.

Egyébként röviden annyit lehet mondani, hogy a lehetségesen fellépő feszültségeket mérlegelve döntsd el, hogy mennyire tetszik neked a lány, mennyire fontos.

2020. jan. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha ez a kiszemelt lány szeret téged valóban akkor nem fogja érdekelni ha a pasi közétek akar állni és elküldi őt!
2020. jan. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem muszáj egy társaságban lenned a lánnyal. Egyszerűen nem mész el vele soha a barátaival, csak kettesben. Szerintem megértené.
2020. jan. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Beszélgess a csajjal, és ha azt látod, hogy jobban húz a "társasághoz", mint hozzád, akkor hagyd inkább, míg nem lesz belőle baj.
2020. jan. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!