Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg örökké fogom szeretni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg örökké fogom szeretni?

Figyelt kérdés

2017.ben megismertem egy srácot nagyon imádtuk egymást, hihetetlenül szerelmesek voltunk. 2018. Jún.-ban szakítottunk. És utoljára most jan. 4.én keresett. Ha ő esetleg elolvasná ezt akkor ez mind az igazság.


Egy olyan embert ismertem meg akinek mindig az első a család és aki nagyon szeret engem.Egy falusi legény. És még tudom hogy most is nagyon szermes belém. Szoktam rá gondolni. Föleg akkor mikor a tükörbe nézek. Látom hogy miért szeretett engem emlékszek azokra a kedves mosolyokra amiket neki adtam.


Gyereknek tartom magunkat és még ha eltelne 2-3 év akkor lenne jó az időzités. Olyan volt a kapcsolatuk mint egy rövid álom imádtam, azt hogy valaki tökéletesnek lát. Nem tudom hogy tényleg látni fogja-e. De szeretném azt hogy fussunk össze felnött fejjel azt,hogy lássuk meg egymást álljunk meg egy lélegzetre és nézzünk mélyen egymás szemébe és mondhassuk egymásnak "Nagyon hiányoztál". És ülljünk le valahova beszélgetni.


Ez nagyon örültségnek tünik de én tudom hogy így lesz. Olyan dologok történtek amiket sohasem fogok elfeledni.


2020. jan. 6. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ide írod és miért nem neki ? :D
2020. jan. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok mindent összezavarni
2020. jan. 6. 21:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Pedig, ha 2 napja keresett még nem kavarnál túl sok mindent :)
2020. jan. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak nem akarok butaságot csinálni
2020. jan. 6. 21:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ird le nyugodtan, mit veszitesz? Semmit

Legalabb a jövőben nem ugy fogsz ra vissza gondolni, hogy "mi lett volna ha... " hanem tudni fogod mi volt

2020. jan. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

xdddddddddddd


Viccet félretéve, ha én kapnék egy ilyen üzenetet egy lánytol akit szeretek jól esne. Gyk-n olvasva eléggé cringe. Bár lehet a kapcsolatotok is az volt.

2020. jan. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Írj neki. Nem vesztesz semmit. Főleg hogy ő keresett fel téged
2020. jan. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ott legbelül tudod, akkor tényleg úgy lesz (tapasztalat)! ;)
2020. jan. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mond el neki szerintem is.
2020. jan. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!