Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nők! Mennyire szeretitek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mennyire szeretitek a kövér pasikat? Illetve mi az a pont, amin túl már sok?

Figyelt kérdés
Nem a 95kg-os "kövérekre" kell gondolni ezalatt:)

2020. jan. 9. 10:48
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
79%

Ezért valószínűleg le leszek pontozva, de én nem szeretem a kövér pasikat. Egy kis felesleg oké (ez persze függ a magasságától és testalkatától is, hogy mennyi), de a kimondott kövérség sose vonzott.

Nőként én is figyelek az alakomra (na nem fogyókúrázok vagy kalóriákat számolgatok, csak próbálok egészségesen táplálkozni, mozogni,....stb.), ezért a páromtól is elvárnám, hogy azért ne csak úgy ellegyen, mint a befőtt. Nem zavar ha nem akarna edzőterembe járni, csak ne hagyja el magát teljesen.

2020. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
10%
Nekem max 70ig férne bele, de én is sportos és vékony vagyok, és az se tetszik ha valaki nagydarab
2020. jan. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
34%

Addig fér bele, hogy ne legyen akkora mellé és/vagy segge, mint nekem. Számomra nagyon kiábrándító látvány egy nőiesen hízó pasi.

Úgyhogy, mivel rajtam 10 fölös kg van kb, a pasin is csak ennyi lehet maximum.

2020. jan. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
51%
szerintem a kinezet egyaltalan nem szamit, lehet kover nyugodtan, ha tényleg rendes. Viszont ha azért kover, mert nagyon lusta es semmit nem tesz, csak kajal folyton, az mar visszataszító szamomra
2020. jan. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:
100%
Én imádom ha egy fiú "husisabb" :D én aranyosnak találom:) hát, ami azt illeti, nekem az számít hogy oszlik el rajta,például ha csak a hasára hízik,az számomra nem olyan esztétikus,mint amikor mindenhova megy egy kicsi :D személy szerint imádom ha egy pasinak jó combjai vannak :)
2020. jan. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
71%
Szerintem egy párkapcsolatban egyáltalán nem számít, hogy ki hány kiló vagy esetleg rendelkezik pár többlettel. Inkább a belső értékek a fontosak. Igaz, manapság leginkább a külsőség a fontos,de ha ezeket vesszük alapon, akkor mindenki egyedül fog maradni, mert válogat. Engem személy szerint nem zavarna, ha testesebb lenne az illető.
2020. jan. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretnék többet mozogni,mivel amúgyis szeretek sportolni.Az meg vicces lenne ha a párommal tudnék úgy játszani hogy nem mindenképp én nyerek.Tehát addig nem érdekel a súlya,ammedig bírja az íramot,akár 200kg is(Ami lehetetlen lenne mivel azok már székbe mennek)
2020. jan. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 Legyenszépnapod! ***** válasza:
53%

A lényeg, hogy egészséges legyen kívül belül.


Ha alapbol mozog de genetika miatt nem tud lefogyni az más mint ha valaki lustaság miatt kövér, mert attol az első belül egészséges, de a második nem.

2020. febr. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%
Nem ide valo téma de ha tudni akarjátok milyen volt a kommunizmusban élni,akkor a jelen körülmények pontosan mutatják. Csak akkor mindenki a munkahelyen volt nem pedig otthon vagy csak munka után.
2020. márc. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
Kerdezo hany eves vagy ?
2020. márc. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!