Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nők! Mennyire szeretitek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mennyire szeretitek a kövér pasikat? Illetve mi az a pont, amin túl már sok?

Figyelt kérdés
Nem a 95kg-os "kövérekre" kell gondolni ezalatt:)

2020. jan. 9. 10:48
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%

Olyan 50-60 kiló körüliek tetszenek. Persze ez akkor,ha nem magasabb 170nél. Ja és én fiatal vagyok,szóval velem korúakra gondolok:D

16L

2020. máj. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem, ha a párom kicsit ducibb nálam, mert én viszonylag vékony vagyok, de nem az a tipikus csontváz, az öcsém pedig állandóan azzal csesztetett, hogy kövér vagyok. Egy kicsit testesebb fiú mellett jobban el tudnám hinni, ha azt mondja, hogy szép vagyok, meg nem vagyok kövér.

Én először a szemét, magasságat, személyiségét nézem meg egy fiúnak. Ha a magasságukhoz képest van egy kicsi felesleg rajtuk, az még elmegy.

2020. máj. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
Nekem az tetszik ha a férfiaknak a hasa nem lóg fanem gömbölyű és nem kőkemény, de kemény.
2020. jún. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

189cm/100kg?

23/F

2020. júl. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Nekem nem nagyon jön be, inkább a vékony srácok tetszenek.
2020. júl. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Ha magas akkor lehet rajta egy kis felesleg de mondjuk már az sem jön be túlzottan. A konkrét kövér pasik nekem nem vonzóak. Sajnos ez a véleményem. Egészséges testalkatot szeretem, nem kell feltétlen kigyúrtnak meg atlétának lenni de átlagosnak. Viszont a vékony pasik tetszenek. Meg úgy egészségesen belül minden jöhet csak kövér ne.
2020. okt. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
56%
Számszerűen nem tudom megfogalmazni, hogy mi túl sok nekem, de alapvetően a túlsúly nem kizáró ok. Ami abszolút nem jön be, az a sumós alkat meg az, amikor így konkrétan annyira hájas vki, hogy kifolyik a nadrágból, alsónadrágból, úszónadrágból elöl és oldalt durván a háj... nem is maga a test ne, vonzó, hanem inkább az öltözködéssel együtt ez nagyon illúzióromboló.
2020. okt. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
24%
Nők??? Ez tini topik, itt nincsenek nők. :/
2020. nov. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!