Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tegyek lépést a kiszeme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyek lépést a kiszemeltem felé, akit még való életben nem láttam?

Figyelt kérdés
Szóval a neten megismertem egy lányt, aki kiderult, hogy nagyon közel lakik hozzám. Nagyon megkedveltem, mar lassan 2 honapja minden nap beszélünk, néha felhívjuk egymást, viszont semmi olyat nem látok, amiből leszűrhetném, hogy ő is szeret. Mostanában azon gondolkodom, hogy elhívom moziba, de szerintetek randiként vagy csak simán? Mi a véleményetek, hogyan kellene lépést tennem? 16/F

2020. jan. 15. 04:27
 1/2 anonim ***** válasza:
96%

Hívd el egy randevúra minél hamarabb, amíg nem kerülsz át a barátzónába / nem jön a képbe egy másik srác!

Nem probléma, ha még nem szeret, találkoztok, és utána minden kiderül. :)

2020. jan. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
96%

Legyél vicces és ha kell mond meg neki az igazat!


Ha látsz egy jó filmet a moziba, akkor csapja le rá és hívd fel azonnal.

Mond neki, hogy "van egy qurva jó film a moziban, már régóta vártad és nagyon megakarod nézni és nincs e kedve eljönni veled, ha gondolja veheti randinak is."


A végén lévő mondatocska szerintem sokat dob az egészen, szóval mindenfelekepp használd.

Úgy randira hívni valakit, hogy a meghívó fel ha még nem is tagadja, de nem kívánja kimondani, hogy ez egy randi, az eléggé kellemetlen kétes érzést kelthet a lányban.


Sok sikert, aztán ne felejts el visszajelezni, hogy hogyan ment 😄

2020. jan. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!