Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért tarthatja a szemkontaktust?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tarthatja a szemkontaktust?

Figyelt kérdés
Megtetszett a szalagavatós táncpartnerem és bevallom nem merem neki küldeni a jeleket, mert én sem érzékelek nála nagyon semmit. Viszont a suliban párszor találkozik a tekintetünk és jó hosszú ideig szemezünk, arra várok hogy elnézzen és ő nem teszi. És nem egyszer előfordult de nem értem miért csinálja. Előre is köszi a válaszokat! 17/L
2020. jan. 15. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ő is csak fél jelezni neked. Ha figyel, tartja a szemkontaktust, az általában azt jelenti, hogy tetszel neki. Ne félj jeleket küldeni, lehet, hogy ettől ő is felbátorodik :)
2020. jan. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindketten beszariak vagyok.

Vagy csak azt látod, amit szeretnél.

Nincsenek biztosan olvasható jelek, csak a tinik hiszik ezt.


Beszélj vele! Ilyen egyszerű ez.

2020. jan. 27. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2-es igen, beszari vagyok xd

Tényleg olyan egyszerű hogy odamegyek és megmondom neki hogy tetszel és cső? Eléggé túlreagálom a dolgokat

2020. jan. 27. 22:11
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kevésbé direkt, ha megkérdezed, hogy lenne-e kedve eljönni veled valahová.
2020. jan. 28. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na lett valami?
2021. febr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!