Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért koplal mindenki? :O És...

Miért koplal mindenki? :O És aki koplalni akar, azt miért nem lehet meggyőzni hogy hülyeséget csinál?

Figyelt kérdés

"Én napi 1 szendvicset eszem és én 1 hét alatt 4-5 kg-t fogytam a többi héten 2-t és nem híztam vissza szóval kitartás ;)"


Szóval 1 ékes példányunk a sok közül jelen időben eszik 1 szendvicset, tehát még koplal, de nem hízott vissza :P


2010. aug. 19. 18:42
1 2
 1/13 anonim válasza:

Hát szerintem azok koplalnak akiknek komplexusuk van. Mondván,h nincs modell alkata. Amég ő maga nem lesz elégedett a testével,azzal amit nap mint nap lát,addig nem igazán lehet meggyőzni arról,h hülyeséget csinál.

Bár a koplalás nem a legjobb módja a fogyásnak,hisz így a legkönnyebb visszhízni. Inkább tudatossan kéne egészségesen étkezni.Ez szerint sokkal hatékonyabb... és nincs hamar visszahízás :)

2010. aug. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát igen sajnos az emberek makacsok.És én is észrevettem,hogy sokan így akarnak fogyni.Én is így akartam.Illetve majdnem.Keveset ettem,és azt is egészséges,nem mű kaját.Aztán a fogyókúra átalakult teljes koplalássá.Mikor az agyam már csak a fogyáson járt,és aludni sem tudtam mert arra gondoltam,így nem égetek kalóriát,ha 8órán keresztül csak fekszek(persze ez nem igaz,mert alvással többet égetünk el mint ha csak simán fekszünk).Egy idő után az anorexia minden tünete jelentkezett.És még mindig nem tudtam kikerülni ebből a pokoli betegségből.Szóval legyetek okosak,és tanuljatok más kárán.Nagyon könnyű tönkretenni magatokat,és visszacsinálni már nem lehet.Ebből semmiképp nem sül ki jó.Vagy beleestek egy szörnyű betegségbe,amiből igazán nincs kiút,vagy fogytok,s visszahízzátok a kétszeresét,emellett még jóval zsírosabbak lesztek mint kéne,mivel fogyni az izomból fogytok,és csak zsír marad,amikor meg híztok akkor nem izmot szedtek fel hanemzsírt.Szóval ne koplaljon senki :(
2010. aug. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Aki koplal, az hülye.

1 evéssel ugyanannyit visszahíz, mivel az éhségérzete a koplalás folyamán egyre csak nő.

Fantasztikus dolog 1 hónap alatt 5 kilót lefogyni, majd 1 hét múlva 10-et vissza.

Ráadásul a koplalók nem a zsírból, hanem izomból fogynak.

2010. aug. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
"Éppen 1 hete csinálom és kb. 83-84 kilóról indultam és tegnap annyira jó volt látni, hogy 79 kiló vagyok. :) Végre hetessel kezdődik."
2010. aug. 19. 20:17
 5/13 A kérdező kommentje:
"2 napig nem ettem, aztán 3., 4., 5. nap 2 almát vagy vmien gyümölcsöt, de úgy elosztva, hogy 5x "étkeztem" 1 nap. +napi 30 perc szobabicikli, 2L ásványvíz, és 1 hónap alatt csodákat tett.:]"
2010. aug. 19. 20:18
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez általában a debileknél szokott lenni akik nem fogják fel hogy a koplalással elsősorban izmot veszítenek mert először azt bontja le a szervezet és azt könnyű elveszíteni.Csak azt látja a nyomorék hogy kevesebb a súlya,de az nem esik le neki hogy a testzsírja viszont tovább nő.Aztán meg csodálkozik ha pár hónap múlva nem bírja arrébb cipelni a hájas testét,mert azt a minimális csökött izomzatát is tönkreb*szta.Ezután már nem fog tudni diétázni sem mert egyszerűen nem tud mozogni.



Itt: http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__extrem-sportok__..


A második oldalon(kicsit idegesen ugyan)de leírtam hogy kell kinéznie A diétának.Ajánlom azt csináljátok(ha diétáztok)és lassabban ugyan de annak lesz eredménye

2010. aug. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%

Nekem is eszembe jutott már megviccelni az álomvilágban élő fogyni vágyókat:).

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__90-napos-dieta__10..

Sajna nem a célközönség válaszolt,hanem a normálisok:).

2010. aug. 20. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

"2 napig nem ettem, aztán 3., 4., 5. nap 2 almát vagy vmien gyümölcsöt, de úgy elosztva, hogy 5x "étkeztem" 1 nap. +napi 30 perc szobabicikli, 2L ásványvíz, és 1 hónap alatt csodákat tett.:]"


Nem fogod bírni. Jelenleg nem zsírból, hanem izomból fogysz, ha ennyire nem eszel.

Végre mikor fogod megérteni, hogy napi 5x kell enni valóban, de nem valami szir-szar almát, hanem rendes ételeket, vegyesen, és ezekután sportolni?

Sokkal gyorsabban fogynál, ha normálisan ennél, mert akkor több energiád lenne, és ezt a sportban jobban tudnád hasznosítani.

2010. aug. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Mármint aki ezt írta annak üzenem :)
2010. aug. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

blabla = rövidítettem a rizsát. És a helyesírást is javítottam.

"Én egy 16 éves lány vagyok, és tavaly nyáron drasztikus fogyókúrába kezdtem, keveset ettem és amellett napi 40 percet tornáztam. Reggel rendesen megreggeliztem, aztán ebédeltem délben de a nap folyamán többször már nem ettem. Ennek következtében 2 hónap alatt közel 10 kiló ment le rólam, aminek akkor még örültem...Viszont volt ennek egy hátránya is, kimaradt a menstruációm. 4-5 hónapon keresztül nem jött meg, egyáltalán nem. Elmentem nőgyógyászhoz.. blabla nem derült ki hogy mi a baj. Aztán úgy döntöttem várok továbbra is.. hátha.. Végül júniusba megjött. de csak 1 napig tartott, és azóta megint semmi..." blabla

2010. aug. 20. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!