Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy tetszek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtársam, akivel nagyon rosszban vagyok elsős korunk óta, mert mindig piszkál, csúfolt meg ilyenek viszont történt valami. Volt ez a minkulásbuli, én és 1-2 osztálytársam meg az ő osztályából páran vele együtt átmentünk egy osztálytársamhoz és felelsz vagy merszeztünk. Egyszer egyik osztálytársam megkérdezte tőlem, hogy a Lórit vagy a Benit(az a srác akivel rosszban vagyok) csókolnám-e meg inkább én pedig azt mondtam, hogy a Benit (a Lóri csak barát és nem lehet több ezért mondtam) utána meg egy feladatnál az volt, hogy pusziljam meg vagy a Zalánt vagy a Benit és megint a Benit választottam. Azóta a Beni furcsán viselkedik, nem csúfol, békén hagy, még egyszer beszélgetni is akart full normálisan, csak közben bejött még két ember. Meg volt olyan, hogy egy másik fiú beszólt nekem Beni meg leoltotta a gyereket. Ma pedig tesin azt csinálta, hogy, amikor elestem magasugrásnál megkérdezte, hogy Jól vagy cica? Délután pedig felelsz vagy mersz játszottunk az öltözőben és ugyan az volt vele mint velem, mondták neki, hogy vagy engem csókol meg vagy pedig a Nellit és meg akart csókolni de nem engedtem neki.

Lehet, hogy tetszem neki?



2020. jan. 16. 17:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Nellit én is megcsókoltam, Beni egy idióta, Lórival jobban járnál, de mindjárt belinkelem nekik a kérdésedet..Egyszerűbb lenne ezt Beni haveromtól megkérdezni! És nem alapozni egy ilyen buta játékra, beszéljétek meg benivel. És nem utált. 1.osztályos kórbana fiúk a csúfolódással fejezik ki azt, hogy bejönn eki egy lány, hsizen ekkor még nincs pénze, hogy vacsizni vigyen ez az ovuláció vagy mi, szóval hívd félre Benikét és kérdezd meg tőle...
2020. jan. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

De nem merem megkérdezni mert ciki lenne, amúgy Lórinak van barátnője is szal nem.

Amúgy érdekel Beni, de nem fogom megkérdezni amíg nem vagyok benne biztos.

2020. jan. 16. 18:10
 3/16 anonim ***** válasza:
OKé... na Rácsörgök akkor Nellire, hogy mondja meg Beninek, hogy neked bejön!!! Na figyelj neked tetszik beni nem? akk nyugodtan kezdeményezhetsz ;) Kis bátorság... ne mondd meg kerek perec suli utan menjetek el sütizni ;) Mi is így csináltuk Nellikével ;)
2020. jan. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy kamuzol, am még mindig az a kérdés, hogy én bejöhetek e a Beninek és az, hogy hogy szedjem fel, szal köszi, szia!
2020. jan. 16. 18:16
 5/16 anonim ***** válasza:
56%
És én ezt honnan a jó életből tudjam???? Meg mi? Ezt csak Beni tudná megmondani! Amíg nem beszélsz Benivel nem fogjuk megtudni, mi nem ismerjük benit...neked is szia!!
2020. jan. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Te uhm hány éves vagy? Mert, hogy 16 nem az biztos :D (Annyi a minimum korhatár 🙄)
2020. jan. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ezt te miből gondolod?
2020. jan. 16. 18:26
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon max 12... :D Nellike meg benike meg Lórika..stb jóhogy nem már az egész osztályt felsorolod..ilyet nem szoktak kiirni, mert úgy sem ismerjük őket, illetve nagyon buta liba vagy még, mert mi ezt nem tudjuk sajnos bendzsóval kéne tisztáznod ezeket!!!
2020. jan. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

1-es szánalmas vagy!

Igen egyébként, azok alapján amiket elmodtál nagyon valószínű, hogy tetszel neki. Beszélgess vele többet szerintem, hívd el valahova stb.

2020. jan. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Most mért vagytok ilyen bunkók csak kérdeztem, csomó ilyen kérdés van kint.

Azért írtam ki mert lehet külső szemmel nézve érthetőbb a dolog.

2020. jan. 16. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!