Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, hogy tetszek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon tetszik. De tényleg... ha közel vagyok hozzá konkrétan a torkomban dobog a szívem, és komolyan mondom ha tudom, hogy találkozunk a tükör előtt gyakorolom, hogy esetleges kérdésekre mit válaszolok, mert azt is elfelejtem, hogy ki vagyok😂🤦‍♀️

Az a helyzet, hogy a tesóim meg a barátaim is mindig mondják, hogy néz engem. Szeretném ha valahogy valami elindulna, de nem akarok tapadós lenni... mit csináljak?

(Nem az osztálytásam, csak egy faluban élünk, és együtt megyünk néha nyaralni, mert a szüleink jóban vannak, ja és 3 év van közöttünk)



2019. dec. 6. 17:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy olyat is csinált már, hogy "veletlenül" megfogta a kezem, mert a vízért akart nyúlni, mikor én is
2019. dec. 6. 18:01
 2/5 anonim ***** válasza:
Köszönő viszonyban vagytok? Ha esetleg nem akkor köszönj rá, szemezz vele, ha úgy látod ő is vevő a dologra akkor menj és beszélgess vele valamiről.
2019. dec. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, csak a beszélgetés nem megy🤦‍♀️😂
2019. dec. 6. 18:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Megnyitod a WORD öt és annyiszor írod újra amit elakarsz neki küldeni facebookon, amíg tökéletes nem lesz. és ha már így tudsz vele beszélgetni legalább írásban lehet lesz valami közös témátok amiről azért picit könnyebb beszélgetni xd
2019. dec. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na jó, ezen jót nevettem xddd
2019. dec. 6. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!