Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom hogy tetszek-e neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy tetszek-e neki?

Figyelt kérdés

Gimis vagyok most kezdtem és van egy fiú az osztályban aki megbukott és hozzánk került. Nagyon jófej kb 2-3 hete kezdtünk el beszélgetni meg szokott nekem reggelente energia italt venni meg én is neki meg stb.

Szoktunk egymással poénkodni meg játékból verekedni meg oltogatni egymást és néha egy-két perverzebb poén is elcsattan meg délutánonként kb 2 órákat szoktunk messengeren beszélgetni és van egy lány akinek tutira bejön a fiú és sokat szokott féltékenykedni meg össze is vesztek az miatt hogy velem “többet” foglalkozik és nagyon jó barátok és sokat együtt vannak meg legjobb barátok azt tudom hogy a sràc felől nem igazán vannak érzései iránta de azt nem tudom most hogy akkor velem milyen kapcsolatot akar vagy csak barátkozni szóval arra gondoltam hogy mondanátok pár dolgot amiből kiderül hogy hogy viselkedik egy fiú amikor bejön neki egy lány. Tudom elég hosszú egymondatos szöveget írtam de azért kérlek segítsetek



2019. dec. 13. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Első lépésként. Ha már segítséget, tanácsot kérsz, tiszteld az olvasó közönséget azzal, hogy veszed a fáradtságot egy normális kérdés megfogalmazásához!

Másodszor. Te ismered, te dumálsz vele folyton, le kéne tudnod szűrni. Ebből az idehányt szövegből nem lehet reálisan látni, hogy mi a helyzet. Egyébként rá is kérdezhetsz nála.

2019. dec. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnálom igazad van tényleg elég idehányt lett az egész és tudom hogy nekem kéne tudnom. Viszont nekem elég nehezen sikerül megkülönböztetnem ha valaki csak nagyon barátságos vagy tetszek neki és nem akarom megkérdezni tőle mert nem akarom hogy azt gondolja hogy túlgondolom ezt az egészet és hogy kínosan érezze magát. És azzal is tisztában vagyok hogy egy kicsit megfogalmazatlan lett és nehezen lehet leszűrni de csak hirtelen felindulásból írtam ki és már újra írni sem tudom hogy értelmes legyen. Viszont mindenkinek megköszönöm aki veszi a fáradtságot és elolvassa és próbál segíteni és hasonlók. Aki meg nem tud segíteni vagy belémköt vagy bármi hasonló szándéka van az kérem hanyagoljon. Előre is köszönöm szépen :)
2019. dec. 13. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!