Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik nekem? Belemenjek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem? Belemenjek egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel szilveszterkor elég sokat beszéltem, és megcsókolt. Azóta kb 2 naponta szoktunk beszélni, és a héten egy barátunk bulijába mentünk mindketten. Most is utalt rá hogy többet akar, megbeszéltük hogy találkozunk nem sokára.

Kicsit éretlennek tartom és nem tudom hogy tetszik e nekem. Amikor megölel vagy kedves dolgokat mond akkor úgy érzem hogy nagyon kedvelem de nem vagyok biztos abban hogy józanul is olyan jól tudnánk eldumálni mint részegen.

Belemenjek egy kapcsolatba úgy hogy nem tudom még mit érzek?



2020. jan. 18. 18:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne. Légy biztos az érzéseidben, hagyd hogy ez még jobban kialakuljon benned. Inkább várj még pár hónapot, minthogy összejöjj vele majd, rájöjj pár hét után, hogy te nem úgy érzel- csak összetörnéd a szívét.
2020. jan. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!