Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Első csókos sztorik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csókos sztorik?

Figyelt kérdés

2020. jan. 19. 18:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%

A kiványcsiságból csináltuk számit?

Mert akkor 6.

Ha szerelmes akkor 15.

2020. febr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első úgy történt, hogy egy házibuliban voltam, és jól éreztük magunkat teljesen mint minden egyéb alkalommal. Viszont valaki berakott egy lassúbb számot, és az egyik fiú felkért. Amúgy már ismertem régebbről. Ahogy táncoltunk kicsit közelebb kerültünk és hát hirtelen megtörtént a csók. Először fel sem fogtam csak, hogy azta csókolózom.:D
2020. máj. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
16 voltam a lany asszem 14,egy kapualjban tortent a lakasuk elott mielott elkoszontunk volna, tok jo volt:D
2020. máj. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
84%

A suli mögőtt a "nagydombon" történt napköziben. A lánnyal beszélgettünk valam rettentő fontos dologról.

Aztán megkerdezte hogy csokolozunk e mint a felnőttek a filmekben? Kis hezitáls után igent mondtam.

7 vagy 8éves voltam.

Érzelem nem társult hozzá,max kíváncsiság.

2020. máj. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akartam de a fiú hajolt rám és mögöttem asztal volt majdnem teljesen lementem hídba hogy elhajoljak tőle de lekapott.
2020. máj. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
68%
Átköpte a rágóját
2020. máj. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
51%
9 éves voltam, a lány 10. A szobámban fel volt állítva egy gyerek sátor, be is volt ágyazva. Oda bementünk, befeküdtünk egymás mellé és csókolóztunk kb 20 percig.
2020. nov. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
házibuliban volt. Biliárdoztunk fiúk a lányok ellen.az elejèn csak úgy aztán pénzbe aztán már mindenbe ami volt. Végül,hogy ne meztelenül kelljen hazamennie a vesztes csapatnak a veszets kör végén smárolni kellett a lányokank velünk. Mindegyiken mindenkivel. Romantika mentes élmény,de abszolút megérte 1este alatt 2x smároltam 4csajjal. Azóta az egyik a barátnőm.
2020. nov. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!