Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Első csók sztorik? Légyszíves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók sztorik? Légyszíves írjatok kort is:3 Szeretek ilyeneket olvasni

Figyelt kérdés
Nekem még nem volt,de szeretek ilyeneket olvasni,tudom van egy csomó ilyen de írjatok nekem is:3

2017. szept. 19. 09:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

14 évesen egy nyári nap csókolt meg egy 17 éves srác akivel azt hittem járunk. Éppen a liftre vártunk ( 10 emeletes házban éltem, 10-ik emeleten) amikor megcsókolt. Meglepett, és zavart, hogy citrom íze van a csókjának, mert éppen fagyiztunk. Nem volt egy filmbe illő vagy emlékezetes. Magára a csókra, és a srác arcára már nem is emlékszem, csak arra, hogy citromos volt. Azóta utálom a citromot.

24/N

2017. szept. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Hááát.12 évesen voltam, volt egy már majdnem 13 éves barátom,igazából a "kapcsolatunk" tök cuki volt meg minden,de ez a csók nagyon rossz volt,olyan erőltetett,egy picit sem érzelmes és miután szakítottunk nagyon durvákat terjesztett rólam,jobb lett volna várni vele.Egyébként kérdező te hány éves vagy? :)
2017. szept. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

De jó, hogy itt mindenkinek negatív élménye van az elsővel kapcsolatban :DD De akkor becsatlakozok a sorba :) 15 évesen egy buliban, úgy, hogy enyhén szólva örülök annak is hogy emlékszem rá. Ráadásul nem is akartam, de a csaj kihasználta, hogy részeg vagyok... Isteni volt mert előtte tolt be egy sonkás szendvicset és teljesen éreztem a füstölt sonka ízét, mintha épp ettem volna. A haverjaim meg ott röhögtek rajtam, mert addig állandóan lekoptattam a csajt, ráadásul ha nem zavarnak meg lehet történt volna több is. Azóta is szivatnak vele :(

19f

2017. szept. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

15 voltam és csontrészeg amikor egy buliban a házigazda lekapott :D(lány volt xd)

16/F

2017. szept. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
84%
14 Voltam Szilveszter este történt együtt szilvesztereztünk a barátommal séta közben történt levitt a Tisza szélére és ott megcsókolt nagyon jó volt:D
2017. szept. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
69%

Jézusom... Azért ez kicsit gáz. Inkább nem mondok semmit.

Örülök, hogy én normális fiatal voltam/vagyok.


3 hónap híján 17 voltam. Találkoztam egy fiúval, órákat töltöttünk együtt, beszélgettünk meg minden. Közel ültünk egymáshoz aztán egyszercsak azon kaptam magam, hogy a szája a számat csókolja. Igazából le sem esett! Észre se vettem, hogy közeledik és pár másodperc eltelt mire leesett, hogy mi most "csókolózunk" :D

Azóta eltelt 4 év és még mindig együtt vagyunk :)

2017. szept. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%

13-14 éves voltam. És sötétedés után az utcánk végéről kísért haza, amikor megkérdezte hogy csókolóztam-e már. Ő velem egy idős volt, ő sem csókolózott még előtte.

Hamburgeres topjoy ízű volt. Azóta nem eszem, iszom hamburgert és topjoyt egyszerre.

2017. szept. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem, ha ciki ha nem, de 3 hónappal ezelőtt volt az első komoly csókom. Előtte csak ilyen sima kis puszik voltak azt cső. A mostani párommal volt amikor elmentem Mórra egy kis időre, mivel ott nyaraltak és a hotel előtt az autóban történt az első csók.


21/F

2017. szept. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

8. válaszoló vagyok.:


Kiegészítés: Reggel 7 fél 8 fele keltem fel, hogy el tudjak rendesen készülni. Reggel 9-re mentünk oda. Beült az autóba kicsit beszélgettünk, átadtam neki a szülinapi ajándékot, mert az előtt volt nem sokkal. Első mondatom ez után az volt, hogy "Puszit nem kapok?" majd hozzám bújt és megcsókolt aztán igazából több csókváltás volt abban a fél órában meg bújás és beszélgetés is. :)

2017. szept. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos nem volt jó élmény. 17 voltam (vagyok is),buliban voltunk barátaimmal nyár elején ,valamikor júniusban. Bevallom eléggé részeg voltam de úgy vagyok vele hogy néhányszor belefér.

Szóval táncoltunk és egyszer csak elkezdett táncolni velem egy srác hatulról. Nem tudom mennyi idő után de egyszer oldalról lesmárolt ,konkrétan belenyomakodott a számba. Nagyon nem volt jó.

Amúgy sem vagyok könnyűvérű és emiatt utána majdnem el is sírtam magam mert r**bancnak éreztem magam.

Ha visszacsinálhatnám ,megtenném.

17/L

2017. szept. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!