Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki? Vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Vagy nem?

Figyelt kérdés

Egy fiúval nagyon jóba voltunk írta hogy ő szeret engem mint legjobb barát mintha a tesója lennek rá 2 órára be vallodta hogy tetszem neki el kezdtünk úgymond kavargatni

Rá 2 nap múlva el kezdett járni egy másik lánnyal

De nekem ugyan úgy ír szíveket küld és mondja hogy szép vagyok küldjek képet magamról és találkozni akar velem.most akkor ha én tetszem neki miért van barátnője vagy nem tetszem neki egyáltalán teljesen össze zavarodtam szerintetek?


2020. jan. 19. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Játszik veled is meg a másik csajjal is. Felejtsd el..
2020. jan. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a srác egy barom. Lehet hogy egy B tervnek tartogat téged és ez kicseszés a barátnőjével és veled is. Ha belegondolsz, mivan ha összejön veled? Lehet hogy veled is ugyanezt csinálná... szerintem nem lennél boldog egy ilyen ember mellett.
2020. jan. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!