Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha tetszem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tetszem egy volt osztalytarsnak? Bovebben lent

Figyelt kérdés
Szoval,egy volt oszt.tarsam bevallotta hogy tetszem neki,de en mondtam neki hogy en nem jonnek vele ossze ez kb 3-4 honapja tortent,de az utobbi 2 honapban nem beszeltunk es ez a 2 honap alatt sokszor eszembe jutott hogy mi lenne ha osszejonnek vele azonban masnap mar ugy gondolom hogy megsem...,ti mit tennetek a helyemben?(nem volt meg baratom,17 eves lany vagyok)
2020. jan. 14. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
32%
Randizzatok aztán kiderül
2020. jan. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 B25 ***** válasza:
86%
Hát mivel már egyszer offoltad a srácot így elég kínos lenne, ha feldobnád a randi ötletet aztán rájössz hogy mégse működik és megint koppan. Szerintem engedd el, lesz olyan akiben biztos leszel és nem fogsz bizonytalankodni :)
2020. jan. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!