Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kéne növelném az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne növelném az önbizalmát, meg az önértékelését?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy lányba, és elhívtam randizni, de nem mer belemenni mert szerinte nem tetszés neki, és ő örökre magányos lesz, meg amúgy nem is szép! Miért a leggyönyörűbb lányok az önbizalomhiányosak, és szomorúak? És tudom hogy nem azért csinálja hogy kérése magát ésküzdjek érte, a barátnője azt mondta tényleg ilyen. De a barátnő szerint én is tetszés neki, csak magának sem akarja bevallani. Barátok vagyunk és barátilag másokkal együtt eljön velem bárhova, de a randitól fél... mit csináljak? Amerika romkomba illő orbitális gesztussal győzzék meg, vagy hogy?

2020. jan. 20. 06:50
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Ezen nem tudsz segiteni.
2020. jan. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is reménytelen, a fél életed könyörgéssel telne, és egy idő után nagyon frusztrálóvá válna. :(
2020. jan. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet mitkezdeni vele, felejtös
2020. jan. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha véletlen össze is jönne egy elég mérgező kapcsolat lenne belőle, mert te táplálnád az egóját, és mihelyst valamit nem dícsérsz szarrá, megint halálos deprszzióba esik, és persze te leszel a hibás.
2020. jan. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
hagyd keress egy normális lányt ;)
2020. jan. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!