Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg rossz ember vagyok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg rossz ember vagyok? (19/L)

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy vidéki vagyok és a barátom is az. Úgy terveztük, pénteken moziba és étterembe megyünk Debrecenbe. Anyukám nem akar elengedni, mert mi az, hogy futok egy fiú után, olcső nőcskének fog tartani.

Nagyon elítél azóta is, mióta lefeküdtem a fiúval (egy éve járunk együtt, előtte senkivel soha nem voltam együtt, nem is csókolóztam előtte senkivel).

Emiatt egy cafkának tart. Nagyon rosszul esik, és szeretnék rá hallgatni, de akkor soha semmi sem történne velem egész életemben. Mit tegyek?

Nem akarok rossz gyereke lenni. Mindenben próbálok neki megfelelni, sok házimunkát végzek, rengeteget tanulok, hogy jó jegyeim legyenek.



2020. jan. 24. 08:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Anyád egy primitív b@rom. Te pedig éld a saját életedet, ne az övét!
2020. jan. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

19 évesen már te döntesz a cselekedeteidről, és szerintem jól döntöttél.

Anyukáddal valami probléma van.

Mondd meg neki, hogy ma már egyenjogúság van.

2020. jan. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Nem nagyon értem mi a gond a mozival és az étteremmel.

19 évesen meg azzal fekszel le akivel akarsz.

Anyud szerintem simán féltékeny, mert ő nem megy ilyen helyekre és szexuális élete sincs.

Ne foglalkozz vele , NEM vagy rossz ember.

Érezd jól magad, jó szórakozás és jó étvágyat !!!!!!

2020. jan. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Nagykorú vagy, az ég áldjon meg. Akár prosti is lehetnél vagy szülhetnéd a harmadik gyereked három apától és élhetnél a negyedik pasival. Anyáddal valami baj van.
2020. jan. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Előzőként még: ismerek akárhány korodbélit, akikhez képest te vagy Szűz Mária. Azokkal vessen össze jóanyád.
2020. jan. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Kicsit megnyugodtam, talán nem is velem van a baj.
2020. jan. 24. 09:29
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg anyadnak, hogy nem futni fogsz a srac utan, hanem egymas mellett setaltok majd. Amugy hulye, nyugodtan menj el vele, csinaljatok akartok, ne erezd rosszul magad.
2020. jan. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Anyád nem normális. Közösen elmenni valakivel az miért "futsz utána"?
2020. jan. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%

Ne izgulj, nem veled van a baj. Nem gondolom, hogy anyukád féltékeny, inkább maradi. Más volt a szokás az ő korában, gondolok itt a házasság előtti szex "tilalmára" (ha nem tudnak róla nem létezik), rengeteg doldog tabu volt akkor ami ma már hétköznapi dolog stb. Ő ebben a világban nőtt fel, pláne, ha falun élt. Tudom, engem nagymamám nevelt és ő is ilyen volt. Sokszor megkaptam tőle az "átkot", hogy majd megtudom mit érzett, ha az én gyerekeim is ilyen k*vák lesznek.

Az, hogy eljártam a barátommal, vagy a barátnőkkel neki már mind rossz volt. A jó kislányok nem csavarognak. Otthon kötögetnek, hímeznek, jószágot etetnek és várják a sült galambot ami majd szépen berepül az ablakon.

Kívánok neked nagyon sok kitartást és sok sikert az élethez!

2020. jan. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Nem maradinak nevezném, régen még korábban házasodtak-szültek az emberek. Pusztán csak nagyon nem látja reálisan a világot. 19 évesen meg aztán nyugodtan menj ahova akarsz, és csinálj amit akarsz a baratoddal, ebben a korban már bőven saját döntésed, és inkább élvezd az életed míg fiatal vagy. (23/F)
2020. jan. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!