Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kezdjek a helyzettel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a helyzettel?

Figyelt kérdés

Fiú témáról van szó.. Lehet hosszú lesz.

Na szóval, van egy srác a sulimba, évfolyamtársam. Én 17 éves vagyok, ő meg 16. Amúgy nem látszik mert többnek néz ki.. Először azt hittem kb velem egyidős de akkor ő 15 volt alig hittem el😅 Most a napokba töltötte be a 16-ot.

Már tavaly óta tetszik nekem. Később a nevét is megtudtam valahogy, bejelöltem később facebookon is, ismerősök is lettünk és nézegette mindig a sztorim. Most a tanév elején ősszel jártunk egy közös infós foglalkozásra amin közelebb kerültünk egymáshoz. A viselkedéséből egyértelmű volt hogy bejövök neki szóval kölcsönös és örültem. Rám is írt, azt megemlítette a barátnőjét csak úgy mellékesen😅😅 Ah nagyon rossz volt az nekem meg amúgy még ha úgy nézzük most is. Szóval ja, kiderült barátnője van pedig azt hitte volna az ember hogy akkor nyilván nincs senkije az alapján ahogy viselkedett. Rendes ismerkedésbe ment át az egész már az ölelésig is eljutottunk kétszer is.

De már azóta nincs az az infós foglalkozás és nincs is azóta semmi, még köszönés se😅🙄 Ez tré.. Gondolom úgy hirtelen valami lett a kapcsolatukba a barátnőjével, szorosabbra fűzték vagy ilyesmi és azért nem foglalkozott már velem. Egy-két exéről tudok is hogy kikkel volt és most tényleg nem rosszból mondom egyáltalán,de ők sehol nincsenek hozzám képest. Nem akarok nagyképűnek tűnni tényleg csak azért ha megnézi az ember azokat a lányokat,akkor egyből lelátni hogy egy olyan srác jobb csajt is fel tudna szedni. Én meg tényleg illenék is hozzá, mások is mondták. A mostani barátnője meg aztán tényleg off most nem azért..

Pedig tudom hogy szokott figyelgetni a suliba, barátnőim is szokták mondani hogy az előbb engem nézett ahogy elment mellettünk meg ilyenek. És a sztorijaim is nézi mindig. Tudom hogy ez nem sokat jelent csak na, annak is van oka azért🤷‍♀️

Nekem tényleg nagyon bejön a srác.. Alapjáraton amúgy nem olyan nagy szám de engem nagyon megfogott. Az arca ilyen kínais egy kicsit, a szeménél meg az arca oldalt meg úgy az egész ránézésre. Nem úgy kell elképzelni hogy tipikus koreai meg minden😂 Csak hasonló, van benne ahogy ránézek az arcára. Ahj nekem nagyon tetszik. Meg olyan sajátos tényleg, tipikusan felismerném ha róla van szó.

Nem sokat látom amúgy a suliba csak párszor. De mindig bennem van hogy mennyire tetszik. Barátnőim meg direkt rám néznek mindig mosolyognak meg szólnak valamit halkan nekem miután elmegy a srác😂

Jövőre szalagavató lesz. Mi lányosztály vagyunk, a többi évfolyamtársunkat nem is ismerjük nagyon még névről se. Kb senki nem tudja még hogy kivel fog táncolni. Nekem persze azzal a sráccal lenne a legjobb de ah nem tudom. Úgyse.. És ezen is parázok hogy kivel táncolok majd. Már nyárra mindenkinek fogni kell párt de nekem kb ötletem sincs hogy kivel kéne😅 Rajta kívül. Ezek után biztos nem kezdeményeznék nála hogy táncoljunk. Tudja hogy bejön nekem. És ezzel lehet vissza is élt mert akkor minek "ismerkedett" velem hogyha barátnője van🤦‍♀️ Azt akarom számára mutatni hogy már semleges nekem és nem foglalkozok vele meg egyáltalán nem érdekel. Ez nem így van igazából, de neki úgy akarok tűnni.

És ah, nem tudok ezzel mit kezdeni hogyha meglátom vagy valami akkor rögtön belémjön hogy mennyire tetszik és mint kiderült én is neki de mégsincs semmi de semmi. Olyan para ez a helyzet. Nem tudom mit kezdjek ezzel az egésszel, valószínűleg semmit de ez akkor is olyan rossz nekem. Tényleg nagyon bejön és végig így kell elnéznem őt a suliba. Nem hogy együtt lenni de szerintem még táncolni se fogunk. Annak örülnék legjobban ha úgy jönne össze meg amúgy ki tudja, bármi lehet de akkor se hiszek nagyon benne.

Nektek erről mi a véleményetek,valaha lehetünk mi még együtt vagy mit kéne csinálni? Megőrít a tudat hogy én is tetszek neki biztosra tudom és mégsincs egy köszönés se. Minél jobban tetszeni akarok neki.



2020. jan. 24. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Attól hogy te "jobbnak" tartod magadat a barátnőitől nem azt jelenti, hogy azok a lányok nem illenek hozzá. Nyilván szereti illetve kedveli a barátnőjét ha vele maradt. Lehet tetszel neki, de akkor is van barátnője. Illetve ha foglalt és közbe veled flörtölget akkor lehet ugyanezt csinálna akkor is ha veled lenne.
2020. jan. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Na ezért nem tudnám én magam elképzelni egy 16-17 éves lánnyal, pedig csak 1 évvel vagyok idősebb, de ez a stílus meg ez az egész elég taszító számomra.

Mindenkitől jobb vagy nyilván csak tudod valakinek fontos a belső is, nem csak a külsőt nézi.

2020. jan. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tipikus gyakoris rosszindulatú válasz mind a kettő eddig.. 🤦‍♀️ Látszik nem értettétek meg a lényeget. Ahelyett hogy kritizálnálni kéne az embert, inkább valami jóindulatú tanácsot fogadnék el. Jó lenne ha olyan válaszokat kapnék. Ha csak rosszból írna valaki akkor nyugodtan tovább lehet menni, mert ilyenekre nem vagyok kíváncsi. Egyből elítélitek az embert.. Nyilván a belső még fontosabb is alapjában véve de egyértelműen érződött hogy velem mennyire ismerkedett már,az első perctől nyitott volt felém. Ezért nem tudom hova tenni hogy most meg miért maradt abba minden. Ha barátnőd van, akkor nem mással foglalkozol meg nem is érdekel senki más. Erre ő velem.. Teljesen úgy viselkedett mint aki nagyba szingli aztán eléggé hidegen ért hogy neki amúgy barátnője van.

Ja és arról a témáról meg annyit, hogy könyörgöm azért nyilván csak fel tudja mérni valaki hogy milyenek mások, az exei hozzá képest.. Nem vagyok nagyképű sőt, önbizalomhiányos.. De olyan alapon vagyok hogyha volt velük, akkor velem miért ne lehetne. Ebben sokat megerősítettek. Főleg hogy mennyire jól kijöttünk tehát belsőleg is oksa volt a helyzet.

Az a lényeg az egészben, hogy magával a helyzettel mit kezdjek, hogy viselkedjek vagy mit érdemes csinálni. Én magamtól már ezek után biztos hogy nem köszönnék rá, gáz is lenne. Főleg hogy tudja hogy bejön nekem és így egyértelmű az egész, nem lát már bennem kihívást így vagy nem is tudom. Én most tanácstalan vagyok.

Ti hogy látjátok ezt, mit csináljak?

2020. jan. 25. 11:03
 4/5 Marcell000 ***** válasza:
77%

Tanácsokat szeretnél?

#1:Javíts a fogalmazáson, mert valami borzalmas.

#2:Felejtsd el. Valószínűleg azért mondta, hogy van barátnője, mert szeretni és nem szeretne tőled semmi komolyabbat.

#3:Gondolom azzal tisztában vagy azzal, hogy ki kinek szép az szubjektív? Így bőven előfordulhat, hogy a barátnőjét szebbnek tekinti nálad.

#4:Még egyszer, engedd el.

(Ha ezt sértő válasznak veszed, akkor olvasd el még párszor mielőtt lepontoznál, köszönöm :) )

2020. jan. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Marcell000 ***** válasza:
77%

Javítás:/fogalmazáson- fogalmazásodon.

szeretni- szereti

#3 - azzal

(Elnézést a hibákért, plussz ha van még benne)

2020. jan. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!