Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés
Beleszerettem az egyik osztálytársamba, aki elkezdett közeledni felém, én pedig talán kicsit vak módon azt hittem, hogy viszonozza. Bevallottam neki érzelmeimet, de ő ezt végül mégsem viszonozza, viszont elég szoros barátság alakult ki köztünk. Nagyon rossz megoldás lenne, hogyha megpróbálnék kiszeretni belőle úgy, hogy eltávolodok tőle, nem gondolok rá, mert ő az egyetlen, akire mindig számíthatok, és szükségem van rá, nem tehetem ezt meg. Így viszont egyben egy szenvedés is az egész. Mit tehetnék?

2016. jan. 23. 17:30
 1/3 anonim válasza:
0%
Pedig muszaly lesz,,kiszeress, belolle , nem kell foltetlenul szerelmes legyel valakibe ahoz hogy jo kapcvsolatot tarts fel vele.Sok ellentetes nembeli kozott van baratsag ezrezlmi hatterek nelkul keresd fel a lenti linket sok jotanacsot kaphatsz meg [link]
2016. jan. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de így nem tudok kiszeretni belőle. Ahhoz túl közel állunk egymáshoz.
2016. jan. 23. 17:45
 3/3 anonim válasza:

Szakíts meg vele minden kapcsolatot.

Bár osztálytársként nehéz, de amennyire lehet.

Gondolj bele, ha szerelmes vagy belé, akkor ez már nem barátság.

Foglald le magad más dolgokkal, ismerkedj másokkal. Amint kiszeretsz belőle, lehettek igazi barátok, de addig nem hiszem.

Én is ilyen helyzetben vagyok.

2016. febr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!