Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy fiúba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba, de kavartam a haverjával?

Figyelt kérdés

Szoval van egy srac akivel sokszor kavartam de elegge atcseszett, es kavart is utana massal. Aztan egyik buliba kavarni akart velem de vegul nem lett semmi, en ezt a fiut annak ellenere hogy nem kene es undorito amit velem csinalt szeretem, de probalom elfelejteni.. na hat kavartam a haverjaval es felek hogy ha ez a fiu akit szeretek beprobalkozik buliba, akkor nem fogok neki nemet mondani es nem akarok a tarsasag "r1banca" lenni, ertitek... keruljem el oket, vagy mit csinaljak? 2 het mulva lesz egy buli ahol mindketten ottlesznek..

17l


2020. jan. 26. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Ennyi kavarástól még a kávém is kihűl. Jobb ha kerülöd őket, mert valszeg azon a társaságon belül már mindenki tudja, hogy milyen személyiség vagy, ez meg nem jó pont a srácnál,ha nem egyéjszakára akar megkapni.
2020. jan. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Ezért nem kell ribizliskedni, mert anélkül nem lenne semmi gond. Én ilyen lánnyal szóba se állnék. Olyan volt már hogy barátom exével jöttem össze, de az egy kicsit másabb. Ő nem volt ribizli, tisztáztuk a dolgokat is, semmi sértődés vagy egyéb nem volt belőle, meg rá lehetett nőként tekinteni. De mikor már mindenkivel kavar a lány azt valahogy nem tudom emberszámba venni. Szerintem eléggé undorító mikor pasiknak, csajoknak mindegy csak kavarjanak valakivel...
2020. jan. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg már az egész társaság tud erről az egész sztoriról. Ezután maximum csak újabb kavarás és kavarás jöhetne szóba. Lehet jobb lenne ha elkerülnéd ezt a társaságot.
2020. jan. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Ok
2020. jan. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Infi??
2020. jan. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!