Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy amikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amikor bejössz egy fiúnak neked nem tetszik, de mikor már nem érdeklődik irántad, neked akkor kell?

Figyelt kérdés

2020. jan. 27. 17:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Vannak olyan beállítottságú emberek, akiknek az a személy kell, akit nehezen tudnak megkapni.
2020. jan. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%
Mert nők vagytok, döntésképtelenek. Ha valaki bevallja, hogy szeret titeket, onnantól nem foglalkoztok vele, mert ő csak az N+1., viszont, ha a megszokott helyett mással szembesültök, akkor felkelti az érdeklődéseteket.
2020. jan. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
mert az embernek mindig az kell amit nem kaphat meg
2020. jan. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%

Kettes mi ez az általánosítás?

A férfiak között is elég sokan döntésképtelenek ha már itt tartunk

De egyébként is hülyeség amit írtál

Egyébként őszintén szólva én azt gondolom erről a témáról hogy abban valóban van valami hogy mindig az kell aki elérhetetlen de ez nem jelenti hogy ez minden esetben így van

2020. jan. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

szerintem ez nem igazi érzés, inkább csak egy valamiféle hiány, mert megszoktad, hogy a fiú többet akar és amikor ez leáll, el kezd hiányozni az érzés.



vagy tudat alatt mindig szükséged volt rá.

2020. jan. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

"De egyébként is hülyeség, amit írtál"


Fejtsd ki.

2020. jan. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
Kifejteném de aki leértékel egy választ cak azért mert az nem egyezik a váleményével..nos azt én nagyon válaszra se méltatom
2020. jan. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%

#2

Ezt ott buktad be, hogy én lány vagyok, és nem szeretem ha valaki elérhetetlen, vagy annak mutatja magát.

Tanulság: ne általánosíts.

2020. jan. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%

Ez a legtöbb embernél így van, különösen a lányoknál/nőknél.

Ha egy srác teper utánuk, akkor le sem sz**ják, de amint a srác már nem foglalkozik velük, vagy másnak kezd udvarolni, akkor AZONNAL akarják.

Büszkeségből, mert sérti az önérzetüket, hogy már nem értük rajong az illető.

Hiába nem akarták megkapni alapból a srácot, ha azt érzik, hogy nem kaphatnák meg, HA AKARNÁK, akkor rögtön akarják... érted. :D

2020. jan. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%

Amúgy ez annyira nem igaz utolsó

Nálam például két fiúnak is akiket offoltam most lett barátnője és meg se fordult a fejembe hogy akkor én most rájuk másszak

Sőt az egyiknek nagyon örülök mert megérdemli hogy boldog legyen és örülök hogy megtalálta erre az alkalmas lányt

A másikat mondjuk utálom de nem azért mert van csaja hanem mert egy dementor

2020. jan. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!