Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha tetszik egy lány másfél éve, de egy másik lány érdeklődik irántam?

Figyelt kérdés

Lány aki tetszik: X

Lány akinek tetszem: Y


Szóval az a helyzet, hogy X már gólyatábor óta tetszik nekem, de azóta sem mertem odamenni hozzá, és beszélgetni vele, mert sosincs egyedül. Tudom, ez nem jó kifogás. Azonban ott van Y, aki mostanában nagyon keresi a társaságomat (ő is osztálytársam egyébként). Elég gyakran odajön hozzám beszélgetni (nem csoda, hiszen gyakran vagyok egyedül, nem úgy, mint X), és csak úgy beszélgetni akar, fel se dob témát, meg semmi. Ő is tetszik persze, de nem annyira, mint X. De mivel még X-el sosem beszéltem, nem tudnék kettejük között dönteni.


Most mit tegyek? Szólítsam le X-et, ezzel megkockáztatva, hogy Y nagyon megharagszik rám, ezzel megkockáztatva azt, hogy lehet, hogy Y-nal sokkal jobb lenne, vagy jöjjek össze Y-nal, és maradjon meg a rejtély, hogy lehet, hogy X-el sokkal jobb lenne, de ezt már nem fogom megtudni soha?

Kicsit bonyolult, de remélem értitek.



2019. febr. 27. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Ha másfél éve nem mentél oda X-hez, akkor nem is fogsz.

Örülj neki, hogy van egy lány, aki a barátnőd lehet. Ne szalaszd el a való életet, a valódi kapcsolatokat az álmodozás, ábrándok miatt.

2019. febr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

X érdeklődött irántad valaha? Ha eddig nem, akkor sanszos, hogy már nem is fog, pláne hogy egy ilyen társaságkedvelő lánynak nem hiszem, hogy nehezére esne nyitnia feléd (is).

A helyedben jobban megbecsülném a másik lányt, személyiségre is jobban összepasszolónak tűntök. Az elsőnél gondolj bele abba is, hogy te félénkebbként tudnád követni az ő pörgős társasági életét? A külső csak egy dolog, a személyiség is nagyon fontos.

2019. febr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Alapszabály, hogy osztálytárssal nem járunk. Iskolatárssal is rizikós, de az osztálytárs totális öngól. Mindenki rajtatok fog csámcsogni, pletykálkodni fognak rólatok. A tanárok is rátok fognak szállni. "A szex az megy, bezzeg a tanulás nem". Aztán mindenkinek egyesével elmesélheted, miért szakítottatok. És végignézheted, ahogy összejön mással. Ha jót akarsz magadnak, iskolán kívülről választasz barátnőt. 30N
2019. febr. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Y-t választanám.
2019. febr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass a 3-ra. Szerintem X-et hagyd, nem éri meg. H el tudod képzelni, hogy beleszeretsz Y-ba és boldog tudsz lenni vele, akkor hajts rá. Ő sem fog örökké utánad járkálni.
2019. febr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Bonyi helyzet.
2019. febr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kistál_és_a_bor válasza:

Inkább Y.

Sőt, sokkal inkább Y !

tegnap 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!