Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy amikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amikor bejössz egy fiúnak neked nem tetszik, de mikor már nem érdeklődik irántad, neked akkor kell?

Figyelt kérdés

2020. jan. 27. 17:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%

#8 Miért nekem címezted? A többiek írták a tipikus "ami nem lehet a tied, az kell" válaszokat, én mást írtam :D

Az, hogy ilyen kell vagy csak felkelti az érdeklődésed 2 külön dolog.


A másik, aki lehülyeségezte (nem tudom perpill, hogy hanyas vagy): nem azért nem találtam hasznosnak a válaszod, hanem mert állítasz valamit és nem támasztod alá.

2020. jan. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gyszerű. Bejöttél egy fiúnak és még a kis ujjadat sem mozdítottad ezért. Príma dicséret az emberi egónak.


Ha az egód megtudja, hogy elveszítette ezt a potya vonzalmat azonnal előjön a " félelem valaki figyelmének/érdeklődésének/szeretetének való elvesztése". Ilyenkor tudat alatt próbál az ember kompenzálni azzal az érzéssel amit ő kapott az egyéntől.


Csodálatosan működünk mi emberek.

2020. jan. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anusbari ***** válasza:
52%
Mer semmi eszetek..
2020. febr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mert általában mindenkinek az kell, amit nem kaphat meg.
2020. júl. 1. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!