Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha egy lány bejön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HostileSurrfer kérdése:

Mit tegyek ha egy lány bejön de csak barát akar lenni? 😢

Figyelt kérdés
2020. jan. 28. 19:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Állj fejen.
2020. jan. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez így már soha nem lesz barátság, ha Te többet érzel. Próbáld meg elfelejteni.
2020. jan. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2%
Barátok... extrákkal?
2020. jan. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elfogadod, hogy barátok vagytok vagy megszakítod vele a kapcsolatot. Mást nagyon nem tudsz tenni. Pont erről írtak ki kérdést kettővel alattad. :D
2020. jan. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
csavarj fel egy dugóhúzót a hugycsövedbe majd önts benzint a makkodra és gyújtsd fel
2020. jan. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon gyorsan súgd a fülébe hgy lázmérés majd egy darab fát egy cserebogárral a végén dugj az ánuszába közbe halkan énekeld neki hogy aludj el kis análzs, aztán szórj zsemlerzsát a szemébe
2020. jan. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Menj fel a dark web-re és rendeld meg postán.
2020. jan. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Menekulj! Szakits meg vele minden kapcsolatot,ha nem hianyzik az akar eveken at tarto szenvedes.
2020. jan. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el! Ha ő barátnak könyvelt el, akkor abból sosem lesz semmi. Keress másik lányt, vele meg ha nem fáj nagyon maradjatok ismerősök.
2020. jan. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
89%

Nem akarok benned esetleg feleslegesen reményt kelteni, de a párommal ugyan így volt és én voltam/vagyok a lány. 4-szer visszautasítottam, hogy legyünk csak barátok, ám 4 hónap után valami bekattant nálam és mondtam magamnak h de bolond vagy, nézd meg, pont ő az akire eddig vártál. Megmondtam ezután neki hogy mi a szitu, összejöttünk, bár az elején nem annyira bízott bennem. Azt hitte miután majd lefekszünk kifogom dobni. Hát nem így lett, 1 éve vagyunk együtt és sose voltam ilyen szerelmes és boldog és bármit megtennék érte. Persze ehez a párom türelme és kitartása is kellett(pedig sírtam a vállán pasi után is).

Szerintem kedves kérdező max.fél évet várj a lányra, ha azután sem mutatja hogy vonzódna hozzád akkor engedd el. Persze szerintem közbe azért próbálkozhatsz más lányokkal ismerkedni, mert azért fiatal vagy, hátha jön egy nagy szerelem. Mindenesetre én szurkolok neked.

2020. jan. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!