Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 2 osztálytársam is tetszik,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 osztálytársam is tetszik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az egyik már gólyatábor óta, nagyon bejön külsőre és a személyisége is szuper. Kedves, okos, udvarias és nagyon laza, nyitott és sok barátja van, de nem az a menő gyerek típusú fiú.


A másik akkor kezdett el tetszeni, amikor mellé ültem az egyik órán. Ő is nagyon kedves, udvarias, okos, viszont eléggé visszahúzódó. Külsőre tetszik, de nem szépfiú, inkább aranyosnak/átlagnak mondanám.


A gáz akkor van, amikor föcin ülök éppen, mert akkor a 2. srác mellett van a helyem ülésrendben, viszont az 1. srác ül előttem.

Mindig, mikor a 2. sráccal vagyok, olyan vidám, nyugodt hangulatom van, ha mellé kell ülnöm, zavarba jövök.

Az 1. srácnak viszont a puszta jelenlététől, attól, ha egy társaságban vagyunk zavarba jövök és mivel pirulós vagyok, gondolom vörös a fejem, mint egy ráknak.


Még mielőtt valaki megszólna: sose volt barátom, nem vagyok nyomulós liba, aki mindenkire rámászik, inkább a csajokkal szoktam lenni, mint a fiúkkal, és nem jövök zavarba az összes fiú jelenlététől, van, aki mellett tök nyugodtan elvagyok, beszélgetünk, és nem érzek semmit, sőt még fiú-lány baráti kapcsolatom is van.


Bocs, hogy ilyen hosszú lett!:) Na szóval, hogyan lehet ezt enyhíteni/leplezni, mert ez a szitu elég cinkes nekem?:S

15/L



2017. szept. 11. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van egy szabály házi nyúlra végzös évig NEM lövünk
2017. szept. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, ezt ismerem, de nagyon bejönnek és 3 évig ilyen felspannolt állapotban lenni az elég meredek lenne.

(oké, azt mondják a szerelem csak 2 évig tart, de nekem volt már ennél hosszabb plátói is, na az szörnyű volt.)

2017. szept. 11. 22:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát szep..... En már 10 túl vagyok legalább
2017. szept. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
?
2017. szept. 11. 23:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem el fog múlni.

Nekem egyszer tetszett egy fiú, nem volt osztálytársam, semmi ilyesmi. Ő menő srác. Nem akartam kapcsolatot, esélyem sem volt, nem mutattam ki, de tudom, hogy sz@r. :DD Mármint maga az érzés is, hogy minek van az, ha én nem akarom??


Másfél év után elmúlt, kisebb szünetekkel.

Te minden nap látod, így rossz lesz, viszont tényleg nem ajánlatos osztálytárssal összejönni.

Vannak kivételek, de nagyon kevés.

2017. szept. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem, köszi!

Tényleg nem lesz ez így jó, mert akaratom ellenére is, mintha valaki belülről irányítana, flörtölök vele, feltűnően sokat beszélek hozzá, és mindig vigyorgok rá, mint a tejbetök.(ez az 1. srác, a 2.-kal nincs jelenleg semmi)

2017. szept. 12. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!