Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen ajándékkal kedveskedhet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékkal kedveskedhetek a barátomnak?

Figyelt kérdés

Ő többször vett már nekem rózsát vagy csokit, én mit adhatok neki, aminek örülne is és ilyen kis apróság?

Egy lánynak csak nem illik rózsát adnia egy fiúnak.

Köszönettel egy 18 éves lány, ami 1 éve él párkapcsolatban.



2020. jan. 30. 15:11
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Köszönöm, ez kicsit sem tapló dolog! 😂
2020. jan. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Rendben, mivel most helyesen írtál, ezért veled leszek, ameddig csak akarod. ;) (A Kérdező a titkos szeretőm lesz ;)
2020. jan. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
Köszi, de nem bukom a nyelvtan nácikra.
2020. jan. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Csúnya tulajdonság, ha ilyen jó pasit akarsz, mint én, aki nem csak szép, hanem okos, intelligens és jól tud helyesen írni, mindemellett művelt, igényes, szorgalmas és felső körökben mozog, nem csak jól kell tudnod főzni, de helyesen írni is illik :P
2020. jan. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
Akkor majd nyelvtan órákra járok, amíg te tanulsz egy kis szerénységet. Talán a kérdező is adna neked egy esélyt. Tudod.. Talán még lehetsz a szeretője ;)
2020. jan. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
De azért szurkolj nekünk :D ;) Szerénység nem az én műfajom, pláne, hogy kimondtad : nem csipázod a nyelvnácikat :D
2020. jan. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
Igazából már nem is shippellek titeket. Azt hiszem a kérdező jobbat érdemel :D
2020. jan. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ezt azért mondod, mert beléd is beléd kötöttem :D
2020. jan. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Mert egy KÖTŐZKÖDŐ ember vagy.
2020. jan. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Te pedig nme tudsz helyesen írni. Ne rombold a nyelvet! KÖTEKEDŐ! Megbeszéltük, de úgylátszik, szükséged van arra a magyar órára, de tőlem, mert senki sem tudná olyan jól elmagyarázni, mint én :P
2020. jan. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!