Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ha én még nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha én még nem csókoloztam es az alakuloban levo pasim se akkor abbol lehet jó csók?

Figyelt kérdés
2020. febr. 3. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Persze, hogy lehet, mi is így voltunk egymással a barátnőmmel :)
2020. febr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Számotokra lehet, de ha valamelyikőtök tapasztaltabb lenne, akkor annak nem lenne olyan jó.
2020. febr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát...biztos vannak szerencsések. Én meg párom is csókolóztunk mar massal. Amikor mi csókolóztunk elsonek, borzasztó volt, mert mindketten a sajat megszokott technikankat akartuk, nagy fogkoccanasok lettel belőle, elso este kb csak csókolózni gyakoroltunk. :D
2020. febr. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nos nekem az első csókok az tökéletes volt. Majd lett egy barátnőm aki jóval tapasztaltabb volt nálam. Csókolni az nem tudott, szóval ez a "tapasztalat" dolog nem teljesen igaz amit előttem irtak.
2020. febr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az első csókom ilyen felállásban volt... Hát mit ne mondjak, nagyon nem élveztem😂😂

De utána gyakoroltuk sokat, és nagyon jó lett😏

2020. febr. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Anno en is ilyen helyzetben voltam. Még egyikőnk sem csókolózott korábban, es én azóta massal sem. De állíthatom hogy nagyon nagyon jó volt. Az első is tetszett,de aztán meg elég sokat gyakoroltuk és kapcsoltunk végére nagyon szuper lett.
2020. febr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!