Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Srácok, ha az osztályotokból...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ha az osztályotokból mindenkinek tetszik egy adott lány, (neked is) hogy viselkedtek?

Figyelt kérdés
Kitaláltok ilyenkor valami egyezséget, hogy senki se hajtson rá? Vagy éppen mindenki megpróbál nyomulni a maga módján?

2020. febr. 5. 15:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagyis hogy ti hogyan viselkedtek a lánnyal?
2020. febr. 5. 15:06
 2/6 anonim ***** válasza:
98%
Embere válogatja. Nálam speciel úgy nyilvánul meg, hogy hagyom, hogy ráhajtsanak, akik nagy alfahímnek hiszik magukat, aztán ha valamelyiknek összejön, akkor keresek mást, ha nem, akkor elkezdek vele ismerkedni, ha úgy jön ki a lépés, hogy valami interakciót kitudunk alakítani, ami nem tűnik kényszernek. A kényszeres rámászásból a normális csajoknál úgy sem lesz semmi, plusz így a személyéről is tudok kapni egy konkrétabb képet. Meg én alapból mindig az a típus vagyok, aki megtartja a távolságot, mert nyomulni sem szeretek meg azt sem, ha valaki ráragad a másikra, mert akkor hamar megunom az illetőt.
2020. febr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvagyok vele barátként, mert tudom hogy nem az én súlycsoportomban van, és nézem ahogy összejön valami páva gyerekkel
2020. febr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Onmagamat adom, és próbálok kedves lenni vele.

Ha pedig lenne egy alkalom vagy kettesben lennék vele egy bulin, és mélyebb dolgokról lenne szó, bevallanám neki, hogy járnék vele.

2020. febr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Közösen álmodozunk, hogy mit csinálnánk vele és általában már rég van barátja, valaki nálunk sokkal idősebb. :D
2020. febr. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legjobb/legbátrabb/legszerencsésebb viszi többi meg keres mást.
2020. febr. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!