Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit csinálnátok ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koko83038462639 kérdése:

Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy fiú a suliban, én 11. -ikes vagyok, ő fiatalabb nálam 2 évvel. Össze szoktunk nézni és én szó szerint életemben nem láttam ilyen helyes fiút. Nem tudom hogy csak úgy ráírjak-e vagy egyáltalán mit tegyek!? Mert őszintén ha elutasítana es látnom kéne minden nap az nagyon fájna. Az is érdekelne még, hogy gondolhatja-e azt hogy ő egy "kisfiu" hozzám képest es azert nem kezdeményez mert azt hiszi nem érdekelne, és ezért elutasítanám?Menyire sülhet el rosszul ez a dolog?
2020. febr. 5. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Már egyszer feltetted ezt.
2020. febr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem először próbálj meg köszöngetni neki, szemezz vele, legyél sokat arra amerre ő, hátha ezzel kezdményezésre tudod őt buzdítani. Aztán ha mégsem, de úgy látod, hogy azért vevő a dologra, akkor próbálj meg vele beszélgetni.
2020. febr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nos, addig soha nem kapsz a kérdéseidre választ, amíg nem cselekszel. Csak menj oda egy alkalmas pillanatban és kérdezd meg mi újság stb... Csak induljon egy beszélgetés és látni fogsz rajta mindent és te is érezni fogod mi a helyzet. Korkülönbség? Ugyan már :D ... Sehol nincs olyan törvény se szabály ami ezt tiltaná, akinek meg valami nem tetszik benned, azt vizsgálja meg magában ;) ...
2020. febr. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!