Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit csinálnátok ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben? (fontos)

Figyelt kérdés
Van egy barátom aki az elmúlt időszakban megváltozott,mint kiderült van egy másik lány is a képbe de ezt nem tőle tudom.Nem csalt meg meg semmi csak azt írta a haverjának , hogy nem csak engem lát már.Közbe meg tudom hogy szeret mert érzem csak azért látszik a változás rajta és szerintem ő se tudja eldönteni,hogy mit csináljon.Mindig mondja hogy mennyire jó barátnő vagyok,és ha lenne probléma akkor elmondaná.Egyébként minden jó lenne de közbe a tudat hogy valaki másra is néz az nagyon fáj.Nagyon szeretem őt és félek ha felhoznám neki ezt akkor lehet megmozdítana benne valamit hogy neki más kell.Megcsalni tudom hogy nem csalna meg mert őt is szinte minden kapcsolatában megcsalták,meg alapvetően nagyon aranyos fiú tényleg.Szerintetek mit kellene csinálnom?a barátjának azt mondta h próbálja elhessegetni a másik érzést meg hogy jól érzi magát velem,de akkor meg miért néz más lányra?
2017. máj. 15. 13:12
 1/5 A kérdező kommentje:
egyébként 18-18 évesek vagyunk és több mint 1 éves kapcsolat
2017. máj. 15. 13:14
 2/5 papagenou ***** válasza:

tudod, van az a mondás, hogy; ha kettő közül kell választani, válaszd a másodikat. ha eléggé szeretnéd az elsőt, nem lenne második.

azt gondolom, ha valóban minden 100%as lenne a részéről, akkor nem lenne ez a helyzet. Ennek nem kell a te hibádnak lenni, nem is az ő hibája, egyszerűen lehet, hogy a másik lánnyal valamiért jobban passzol. Ez senkinek nem hibája, csak ilyen az élet s főleg ebben a korban még a keresésről szól. A helyedben én megbeszélném vele és nem húznám túl sokáig a dolgokat. Ha veled marad, maradjon, de ha nem, akkor el kell engedni, hiába fáj.

De ez csak az én véleményem.

2017. máj. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg normális ,hogy más nőkre is ránéz a fiúd ,elvégre férfiból van :)

Én is lány vagyok , de megtanultam kezelni a féltékenységet. Biztos neked is van ,hogy látsz egy helyes fiút ,és megnézed.

Lehetséges ,hogy picit többet is beleképzelsz :)

Hogy példázódjak : ha valaki elmegy a virágüzletbe a kedvenc virágát megvásárolni ,attól még megszagol ,megnéz más virágokat is, de úgyis a kedvencét válassza :)

Ha érzed is a szeretetét ,tettekben is megmutatja ,és nem csak szavakkal ,akkor pláne nincs amitől félni kéne.

Ha meg mégis elkacsintana túlságosan tőled, akkor add rá a kabátot ,engedd el , mert akkor az a pasi is csak annyit ér..

De remélem nem lesz semmi megoldhatatlan probléma köztetek , és egy felhőtlen ,sokáig tartó kapcsolatot kívánok nektek! :)

2017. máj. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3: Ne keverd össze a megnéz mást lányt azzal,hogy más lány is van a képben.


Kérdező: Ha más lány van a képben, már rég rossz. Ha más lány van a képben, akkor nem szeret annyira, amennyire KELL. Ha téged szeret, nincs "másik érzés".

Most szívsz még vele néhány hónapot, mert ebből házasság úgy se lesz, vagy otthagyod most? A végkimenetel ugyanaz lesz, kérdés,hogy mikor.

Ezen még megbeszélni sincs mit.

2017. máj. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha egy bizonyos lanyt néz meg mindig az majd úgyis beférkőzik a fejébe idővel, ha nem áll ellen neki.

Üdv a klubban.

2017. máj. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!