Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Két fiúval van dolgom és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két fiúval van dolgom és nemtudom mit tegyek ebben a helyzetben, ti mit csinalnátok?

Figyelt kérdés

Volt osztálytársam már 3 éve tetszett, de ugy sosem beszeltunk,nem irogattunk,nem kedveskedett stb.

A masik fiuval sokat beszelek , nagyon kedves , illedelmes , es megkerdezte hogy jarunk e. En azt mondtam varjunk meg vele egy kicsit , de azota is beszelunk, turelmesen var .

Csak egy kicsit huz az elozohoz a szivem , bar tudom hogyha meg csak nem is beszelunk nem lehet semmi.

Ti mit csinalnatok?

Koszonom a valaszokat :)



2017. máj. 3. 22:41
 1/7 Technokol Rapid ***** válasza:
68%

Tedd fel magadnak a kérdést: A kettő közül melyik srác baszik a fejemre jobban és melyik udvarol nekem éppen? Ha bármelyik kérdésre Igennel válaszoltál, akkor rossz híreim vannak... Tápos vagy.


Na de komolyan. Szerinted?

2017. máj. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az akit erdeklek?
2017. máj. 3. 22:54
 3/7 Technokol Rapid ***** válasza:
84%

Hátt... igen? Ne várasd már szegény srácot.

Vagy hajtsd el. Csak ne csinálj belőle hülyét.

Az is lehet, hogy egyszer megunja a várakozást és megtetszik neki egy volt osztálytársa és otthagy érte.

2017. máj. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
C
2017. máj. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
gangbang?
2017. máj. 4. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Kérdezhetek én is? Te hülye vagy? Azzal aki udvarol meg minek akarsz összejönni, ha egyébként nem érdekel? Csak hogy legyen f0sz? Vegyél a szexshopban!
2017. máj. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Technokol Rapid ***** válasza:
2017. máj. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!