Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az alábbi helyzetben ti mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi helyzetben ti mit csinálnátok? Velem is gond van, segitseg

Figyelt kérdés

Sziasztok felvazolom gyorsan a szituaciot, tehat van egy lany aki a baratnom vagy is mar nem tudom hogy meg az de tegnapig tuti.

Voltam naluk de a 13 eves tesoja nekem probalta megmagyarazni hogy mikent kell rgy kapcsolatot megtartani amikor a kis csaj 13 eves es volt mar 5 pasija.....

Es olyan szamonkeroen csinalta az egeszet...

Es termeszetesen ez elegge gazul esett hogy a baratnom nem allt ki mellettem hanem mindenre igazat adott a tesojanak hogy igaza van, azota nem beszeltunk vagy is o keresett facebookon es bocsanatot is kert de bennem meg olyan erzes van hogy azert se irok neki vissza es nem keresem, ezt hogy tudnam gyorsan lekuzdeni mert brutalisan szeretem es hianyzik..


2017. júl. 9. 12:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg neki! Amit tett, az valóban nem volt valami szép dolog, de bocsánatot is kért, szeretitek is egymást... Ne ezen múljon!
2017. júl. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!