Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit kéne tennem írjak rá...

Mit kéne tennem írjak rá megint vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A facebookon megismertem egy fiút és ő kezdett el rámírni, egy nap egy szó miatt megharagudott rám azóta 2 napja nem beszéltünk. Írtam neki 1000 szer hogy sajnálom de ő még el se olvassa amit írok, pedig utoljára azt mondta no para meg ilyenek... Azóta amikor csak eszembe jut elkap a sírás. Nem akartam megbántani meg fontos nekem szerintem még jobban mint én őneki mert ha fontos lennék már írt volna... Mit tegyek? Annyira fáj.

2014. aug. 17. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az jó ha fáj,élvezd
2014. aug. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ott cseszted el hogy ennyiszer írtál neki. sosem fog már megbecsülni. tartsd meg a büszkeséged felejtsd el.

"mindig van más..." :)

2014. aug. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

ilyenkor könnyű azt mondani, hogy "felejtsd el"

hidd el én megértelek, ugyanezt élem át csak én jártam is az illetővel...

ha szereted ne engedd el semmiképp, ha tudod a számát hívd fel, ha tudod hol lakik menj oda

ne éld át azt amit én...

2014. aug. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mi volt az a szó amivel ennyire megbántottad ?
2014. aug. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Eleinte nem érdekelt, az se ha rám ír.. mert akkoriban elvoltam foglalva mással.. aztán mikor egyre többet irkáltunk kezdtem megkedvelni, hamar lelépett kicsit felhúzott aztán írja hogy majd beszéljünk mondtam erre hogy nekem mind1 aztán ezen megsértődött.. aztán elteltek a napok és rájöttem hogy érdekel nagyon is mert megkedveltem. kb ennyi volt
2014. aug. 17. 10:42
 6/6 anonim ***** válasza:
írd neki hogy megkedvelted :) ettől vagy elszökik vagy nagyon pozitívan fog reagálni! végülis mit veszíthetsz? :D
2014. aug. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!