Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális ha egy lány azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha egy lány azt mondta hogy tetszek neki de pedig bűnronda vagyok?

Figyelt kérdés
2020. febr. 10. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Hogy nézel ki?
2020. febr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Csak azt hiszed. Ezek szerint mégse.
2020. febr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
igen az én se vagyok egy szépség de sok csajnak be jövök
2020. febr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól,hogy bűnronda vagy (vagy csak te tartod magad annak) még lehetsz érdekes személyiség...Vannak még lányok akik nem a pénzedre mennek főleg ha nem ismerik az anyagi háttered...Elég egy mosoly vagy egy szép gesztus amivel felkeltheted a figyelmüket...Kurv*ra idegesítő,hogy a pénzéhes szutykos p*csák miatt vannak a normális lányok is megbélyegezve... Előbb ismerd meg azt a lányt és tudd meg mit szeretne,aztán alkoss véleményt és ez másokra is vonatkozik...Ha csak a pénzedre hajt akkor azt úgyis észre fogod venni.
2020. febr. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Stark2000 ***** válasza:
100%
Én se vagyok az a tipikus jóképű srác (sőt xD), ettől függetlenül volt szerencsém már néhány lányhoz.
2020. febr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más tetszik. Örülj, hogy tetszel neki, ne azon gondolkozz, hogy normális-e. Amúgy az emberek többsége, aki ezt állítja, az nem is ronda, csak hiszi, hogy az. Próbálj meg pozitívabban tekinteni önmagadra.
2020. febr. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A minap egy koncerten voltam. Láttam egy fiút, akit egyáltalán nem tartottam szépnek, gondoltam is, hogy na, szegény, biztosan nehéz neki lányt találni. Aztán egyszercsak megjött a barátnője is (hasonló arcberendezésű volt) és komolyan mondom, olyanok voltak, mintha Isten is egymásnak teremtette volna őket :-) Ráadásul a fiú, mikor mosolygott a lányra, kifejezetten helyes volt.

Szóval igen, normális - még ha nem is hiszed el :-)

Legyen kicsit több önbizalmad!

2020. febr. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Fodor István Ferenc válasza:
Abszolút normális dolog, ugyanis a szépség relatív. Láttam én már olyan lányt, aki olyan volt, mint egy szépségkirálynő és közben buta volt, mint a fatuskó. Ráfáztam volna, ha csak a küllemére hajtottam volna.
2020. febr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miert gondolod hogy nem normalis?
2020. febr. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Simán! Tinédzser koromban elég jó csaj voltam, de semmilyen vonzalmat nem keltettek bennem a tipikus helyes csávók, akikért elvileg minden nő odavan. Hát én nem voltam. Az érdekes, okos és jólelkű srácokat szerettem. Hát... vettem el pár szüzességet. :D
2020. febr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!