Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen helyzetben mit kell...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mit kell írni a lányoknak?

Figyelt kérdés

A történet ott kezdődik, hogy felvettek cukrásznak. Otthon nagyon sokat szoktam sütögetni, és mindenkinek ajándékozok. A szomszéddal is így vagyok, mert kapni szoktam cserébe gofrit. Ott lakik egy velem egyidős lány, akivel már nem nagyon találkozok, csak látni szoktam ritkán.


Szerintetek egy beszélgetést hogyan kéne kezdeményezni így vele? Anyám és a szomszéd nő jóba vannak egymással. Nem szeretném, hogy ráírok, és akkor másnapra az egész utca tudja majd.


Kéne valami olyan dolog, ami megfogja őt, és egyáltalán nem utasítana először vissza, majd fűzni kéne, mint a többi lányt. Tippek?


Köszi mindenkinek!



2020. febr. 11. 21:50
 1/5 anonim válasza:
84%
Csinálj neki valami finom sütit
2020. febr. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hívd át őket esetleg sütizni vagy kérd meg anyukádat, hogy szervezze meg. Igazából már van közetek egy kapocs az anyukáitok barátsága által, amit csak ki kell használni.
2020. febr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ezekre én is gondoltam már.

Nem akarok nála ilyen hülyeségkkel nyomulni, mert tudom, hogy annak venné.

Lányoktól egy-két tipp?

2020. febr. 12. 22:06
 4/5 anonim válasza:
Nem tudom milyen az ízlése. Úgy érzed van min. 20 százalék esélyed nála?
2020. febr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"Hello, cukrásznak tanulok, van kedved sütni?"
2020. febr. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!