Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha van egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mark7611 kérdése:

Mit tegyek ha van egy lány aki tetszik, de nem merem neki elmondani? Többi lent

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik, nagyon jóban vagyunk, voltak zűrös időszakok ezelőtt, és félek hogy ez bekavarhat.

Értelmes válaszokat kérek. Előre is köszönöm.



2020. febr. 24. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Akkor ne mondd el neki, és szenvedj.
2020. febr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 Csak segítséget kértem. Ha már valaki segítséget kér, és normálisan szol az emberekhez akkor ilyen hangnemet érdemel? Köszönöm szépen, nyomd el akkor magad
2020. febr. 24. 22:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Látod már ebből leírtad magad te takony. Egy lánynak nem mered elmondani hogy bejön, de neten meg amperkodsz. Szerintem elég egyértelmű ha nem szeded össze a tökeid akkor majd más viszi a csajt te meg végignézheted. Az talán jobb lesz? Értelmetlen kérdésedre ennél értelmesebb választ nem fogsz kapni. Az előbbi megnyilvánulásod után, remélem végig kell majd nézned amikor másé lesz a szerelmed te pöc$
2020. febr. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Csicuki ***** válasza:
Legyél bátor legfeljebb nemet mond. De ha meg sem próbàlod akkor kár gondolkodnod bármin is.
2020. febr. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előszót csak jeleket kulgy, pl ramosolyogsz meg mittudomén aztán keresik neki.
2020. febr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

2. válaszoló. Azt mondta a kérdésben,hogy ÉRTELMES válaszokat kér. Te meg az 1. nagyon értelmeseket adtatok.


Egyébként sajnos én is ilyen helyzetben vagyok, bár én már elmondtam neki, de csak azt mindta, hogy mennie kell. Sajnos ebben nem tudok segíteni 😔

2021. jún. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!