Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Leginkább kamasz fiúk! Ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leginkább kamasz fiúk! Ti csókolózás közben mit csináltok a kezetekkell? Milyen testhelyzetben hogy?

Figyelt kérdés

Pl ha álltok egymással szemben mit csináltok? Vagy mikor hogy csókoltok? A partneretek mit csinál, mit szeret?

Ha kort és nemet írnátok megköszönném! 17F



2020. febr. 26. 06:33
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Ha publikus helyen vagyunk, akkor csak átölelem közben vagy simogatom az arcát, beletúrok a hajába hátul.

Ha privát helyen vagyunk akkor szoktam simogatni a cickóit, popsiját, combját. Illetve olyankor a nyakát is puszilgatom.


25/F (sokszor még kamasznak érzem magam :D)

2020. febr. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Stark2000 ***** válasza:

Hát elég helyzet és szituáció függő, mert nyilván egy emberekkel teli, nyilvános helyen nem fogom taperálni a partneremet.

Van, hogy csak szimplán átkulcsolom a kezét, és közel állva egymáshoz csókolózunk. Van, hogy a derekát fogom - ilyenkor általában ő a nyakamat / hátamat öleli, esetleg a hajamat túrja (nem, nem előről :D). Van, hogy a fenekét taperálom, ilyenkor hasonló a helyzet nála, és ölel. Még az arcát szoktam néha fogni, van hogy egy, van hogy két kézzel, és úgy csókolom. Illetve van, hogy ölelkezve csókolózunk, bár az picit kényelmetlen tud lenni úgy, hogy én 188 vagyok, partnerem pedig 162.


20F

2020. febr. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
23%
ujjazok
2020. febr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1,#2 köszönöm a válaszotokat!

#3 te csak szex közben csókolózol?


Mások válaszát is várom még!

2020. febr. 26. 10:39
 5/7 anonim válasza:
0%
#4: mert egyébként mi a f#sznak csókolóznék?
2020. febr. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 jesszus, a szeret szt sem ismered nem hogy az érzést... hagyjuk én nem akarok senkit bántani...
2020. febr. 26. 12:02
 7/7 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz vele

Biztos egy fuckboy típus, az ilyeneket messzire el kell kerülni.

2020. febr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!